Celebrytki za kierownicą

Osoby publiczne muszą zwracać uwagę na każde wypowiedziane do kamery słowo. Zdarza się, że luźny ton rozmowy wydobywa ze znanych pań "ciekawe", motoryzacyjne spostrzeżenia. Posłuchaj Agaty Młynarskiej, Beaty Sadowskiej, Grażyny Wolszczak oraz Ilony Łepkowskiej.

Beata Sadowska i Grażyna Wolszczak
kadr z filmu interia.tv

Bezpiecznie, ładnie, no i kolor odpowiedni – oto kryterium wyboru samochodu Beaty Sadowskiej i Grażyny Wolszczak – zobacz tutaj. Obie nie sądzą, że kobieta za kierownicą to straszna rzecz – przekonasz się klikając tu.

Agata Młynarska również obfituje w „złote myśli” na tematy motoryzacyjne: oto wypowiedź o kobietach i mężczyznach za kółkiem – film nr 1. Jakim jest kierowcą Agata Młynarska? Dowiesz się oglądając film nr 2
Na co zwraca uwagę prezenterka jako jurorka konkursu „Kobiece Auto Twojego Stylu”, która musi mieć w samochodzie „patenty na rozwiązania telefoniczne” – zobacz tu. Bardzo duże znaczenie ma też dla niej kolor samochodu – kliknij tu. Zastanawia nas trochę, jak pani Agata zdała prawo jazdy, jeśli jej pierwszy raz za kółkiem mógł się skończyć tragicznie ze względu na… dowiesz się tutaj. Zawsze miała bardzo miłe rozmowy z panami policjantami, o czym świadczy film, który obejrzysz tu.

Ilona Łepkowska
kadr z filmu interia.tv

Pani Ilona Łepkowska zauważyła z kolei, że „kobiecy samochód oznacza tylko tyle, że kobiety zaczynają znać się na samochodach”. Jej błyskotliwą wypowiedź usłyszysz tu. W końcu jest dobrym, rozsądnym kierowcą, bo przez rok przejechała 20 tys. km i nie miała żadnego wypadku, przekonasz się klikając tu. Jej kryterium wyboru auta: „samochód nie może być zbyt mały, ponieważ ja mam bardzo dużego psa”, dlatego też jeździ Mazdą CX-7, co można usłyszeć z wypowiedzi, którą znajdziesz tu. Ale chwali się, że jej pierwszy samochód to był maluch – zobacz film.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze