Caterham w sam raz na Święta!

Czy wasza pociecha napisała już list do Świętego Mikołaja? Jeśli nie, możecie jej coś podpowiedzieć - może w nagrodę za grzeczność poprosi o Caterhama - w końcu niewielu ma takie fajne auto!

„Prawie” jak duży…
fot. Top Gear

Choć pisałyśmy wam już o zaletach Super Seven, model który przedstawiamy trochę różni się od oryginału. Po pierwsze rozpędza się do trochę mniej imponujących prędkości, po drugie jest jeszcze mniejszy i niższy niż jego pierwowzór – dla większej precyzji można dodać, że sporo mnejszy, gdyż wykonany jest w skali 1:16.

Caterham Superlight R 500 w niezwykle okazyjnej, w porównaniu do oryginału, cenie 20 funtów jest zabawką sterowaną na pilota w dwóch, wcale niezabawkowych, kolorach: białym z czerwonymi pasami i żółtym z czarnymi pasami. Każe z aut porusza się dzięki innej częstotliwości dzięki temu można się ścigać dwoma na raz! Który wygra? Trudno powiedzieć, gdyż za kierownicą każdego z Cetrham’ów siedzi Stig – słynny kierowca Top Gear – on jak wiadomo jest nieprzewidywalny. My bądźmy bardziej racjonalni i już teraz pomyślmy o Świętach!

Samochód kupisz w sklepach internetowych i na aukcjach.

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze