Caravans Salon Poland 2020 – znamy pierwsze szczegóły targów!

Caravans Salon Poland 2020 rozpocznie się już 2 października w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich i potrwa przez 3 dni. Przygotowania do tej prestiżowej imprezy nabierają rozpędu. Organizatorzy podkreślają duże zainteresowanie ze strony wystawców oraz uczestników Ogólnopolskiego Zlotu Caravaningowego.

Wszystko wskazuje na to, że również w tym roku, w Poznaniu spotkają się wszyscy najważniejsi przedstawiciele branży caravaningowej w Polsce. Swój udział potwierdzili między innymi: Grupa CarGO, Grupa Elcamp czy też Centrum Campingowe Kutno, a co za tym idzie, można się spodziewać prezentacji oferty najważniejszych marek w świecie caravaningu. Sama Grupa CarGO ma ich w ofercie aż 8. Nie zabraknie, więc nowości 2020 od Frankii, Hobby, Hymera, Adrii czy Challengera. 

Jesienne targi to doskonała okazja do podsumowania sezonu oraz prezentacji premier na 2021 rok. Na poprzedniej edycji Caravans Salon wystawcy zaprezentowali 7 nowych pojazdów, w tym, udanym dla branży roku można spodziewać się ich jeszcze więcej. 

Caravans Salon Poland 2020 - znamy pierwsze szczegóły targów!

Wystawcy są bardzo zainteresowani, aby w tym wyjątkowo udanym sezonie pokazać się na targach, zaprezentować nowości oraz zapowiedzieć kolejne modele na rok 2021. Jesienny termin targów jest dobrą okazją na podsumowanie tego roku i planowanie kolejnego. Z doświadczenia widzimy, że wielu klientów właśnie w tym czasie decyduje się na zakup wymarzonego kampera lub przyczepy. – podkreśla Dyrektor Targów Caravans Salon 2020 Marta Szydłowska. 

Organizatorzy podkreślają również, że wiele modeli, które planowo miały być pokazane podczas Poznań Motor Show w czerwcu, zostanie zaprezentowanych właśnie podczas jesiennej edycji Caravans Salon.

W tej edycji organizatorzy chcą powołać do życia specjalną Strefę RETRO, gdzie właściciele zabytkowych czy unikatowych przyczep i kamperów, będą mogli zaprezentować swoje pojazdy szerszej publiczności. Właściciele takich „perełek” mogą zgłaszać się bezpośrednio do organizatorów by ustalić szczegóły ekspozycji swojego pojazdu.

Caravans Salon Poland 2020 - znamy pierwsze szczegóły targów!

W tym roku organizator wprowadził również nowe warianty biletów na targi, takie jak bilet dla dziecka, czy możliwość zakupu dwudniowego karnetu. Dodatkowo z okazji zbliżającego się święta Wojska Polskiego, została uruchomiona promocja, w której bilety na wydarzenie są tańsze o 30 lub 50% w zależności od wariantu (od 13 do 17 sierpnia) – więcej szczegółów na stronie www.caravanssalon.pl.

Ważnym elementem targów w Poznaniu jest Ogólnopolski Zlot Caravaningowy, na który w tym roku zjedzie ponad 150 ekip z całego kraju. Parcele na Zlot Caravaningowy wciąż są dostępne i cieszą się dużym zainteresowaniem.

Miejsca na XI Ogólnopolski Zlot Caravaningowy szybko się kończą. Obserwujemy wzrost zainteresowania i duży entuzjazm ze strony zlotowiczów. Ta edycja zlotu będzie większa, ale z zachowaniem wszelkich wymaganych środków bezpieczeństwa. Takich jak poszerzone alejki między kamperami, czy punkty dezynfekcyjne dla uczestników. 

Cały czas rośnie też lista naszych gości, podróżników, blogerów i ludzi związanych z branżą, którzy zaprezentują swoje prelekcje podczas targów. W efekcie współpracy ze społecznością i stowarzyszeniami, planujemy też wystawę zdjęć z podróży czy dedykowane warsztaty. Wciąż pojawiają się nowe pomysły, a my staramy się je wcielać w życie. 

Caravans Salon Poland 2020 - znamy pierwsze szczegóły targów!

Tegoroczne imprezy targowe, to również wyzwanie ze względu na dodatkowe środki bezpieczeństwa, jakie są wymagane przez Głównego Inspektora Sanitarnego. Międzynarodowe Targi Poznańskie są w tej materii wzorem dla innych organizatorów, spełniając wszystkie narzucone wymogi a nawet dodając swoje rozwiązania rozszerzające te wymogi. Na MTP od lipca z powodzeniem organizuje się coraz większe imprezy dla szerokiej publiczności. 

Chcemy, aby nasi goście czuli się tu bezpiecznie i czerpali jak najwięcej przyjemności z imprezy, na która przychodzą. Obecnie obowiązuje nas limit 2,5 m2 na uczestnika, ponadto poszerzamy dodatkowo alejki między wystawcami, przy wejściu na targi korzystamy z kamer termowizyjnych i mierzymy temperaturę uczestników, na terenie targów przestrzegamy też nakazu zakrywania ust i nosa, bilety na imprezy są natomiast dostępne tylko online. – podkreśla Dyrektor Dariusz Wawrzyniak z Międzynarodowych Targów Poznańskich.   

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze