Caravans Salon Poland – 11 premier i dwie nowe marki w Polsce. Znamy program wydarzeń!

Najnowsze raporty wskazują na rekordowy rok w branży caravaningu a organizatorzy zapowiedzieli aż 11 premier, dwie nowe luksusowe marki wchodzące do Polski oraz dziesiątki nowości na rynku przyczep i kamperów. Nie zabraknie też wyjątkowych gości i ciekawego programu wydarzeń.

Rekordowa sprzedaż kamperów i przyczep w Polsce skutkuje coraz większym zainteresowaniem tą branżą oraz jej dynamicznym rozwojem. Podczas targów w Poznaniu producenci i dealerzy zaprezentują aż 11 premierowych pojazdów oraz kilkadziesiąt nowości na sezon 2021. Zainteresowanie Caravans Salon ze strony wystawców jest bardzo duże, co poskutkowało uruchomieniem dodatkowego pawilonu targowego. Tym samym powierzchnia wystawiennicza w tej edycji zwiększa się o ponad 80%. Zwiększy się również liczba wystawców oraz marek prezentowanych na targach.

Caravans Salon Poland – 11 premier i dwie nowe marki w Polsce. Znamy program wydarzeń!

Szczególnie imponująco zapowiadają się debiuty dwóch luksusowych marek produkujących kampery: Concorde to znany i ceniony producent kamperów klasy premium, który zostaje wprowadzony na rynek przed firmę Centrum Campingowe Kutno. Duże i bardzo luksusowo wyposażone pojazdy to prawdziwe mieszkania na kołach. Na Caravans Salon zobaczymy dwa pojazdy niemieckiego producenta: Credo 840L oraz Charisma 920 G z garażem na mały samochód!

Caravans Salon Poland – 11 premier i dwie nowe marki w Polsce. Znamy program wydarzeń!

Nie inaczej wygląda oferta marki Niesmann + Bischoff, która również debiutuje w Polsce za sprawą firmy m-Camp. To również kampery klasy premium, a oprócz premiery samej marki, odbędzie się również premiera nowego modelu – iSmove. Dużą uwagę przyciąga też marka Adria i jej dystrybutor, Grupa Elcamp. Na targach zadebiutuje przyczepa Adria Astella. 

Na liście premier są również przyczepy marki Hobby i Dethleffs oraz kamper vany marek Pilote oraz Globe Traveller. Nie zabraknie również najnowszych modeli od Buerstnera i Benimara. 

Kuba Bielak i Radosław Nawrot w strefie gości oraz Strefa RETRO kamperów
Ciekawie zapowiada się program spotkań z gośćmi. Swoje prelekcje przygotują podróżnicy, blogerzy oraz znani dziennikarze branżowi. Kuba Bielak znany z TVN Turbo oraz Akademii Bezpiecznej Jazdy opowie o różnicach w kulturze motoryzacyjnej na świecie (niedziela 12:00) natomiast redaktor Radosław Nawrot, znany głównie z rubryk sportowych, o swojej pasji do podróżowania i najnowszej książce o Austarlii i Tasmanii (niedziela 11:00). 

Caravans Salon Poland – 11 premier i dwie nowe marki w Polsce. Znamy program wydarzeń!

ElCamper opowie o podróży kamperem po Ukrainie, Calluna Trip o podróżach po Ameryce Północnej a Mikołaj Gospodarek o swojej książce „Polska na czterech kółkach”, każdy z gości będzie miał ciekawą historię do opowiedzenia.
 
Nowością i dodatkową atrakcją targów będzie Strefa RETRO, w której będzie można zobaczyć kilkanaście unikatowych, zabytkowych kamperów. Wystawa jest efektem zgłoszeń pasjonatów i kolekcjonerów, którzy chcą pokazać historię motoryzacji na żywo, poprzez wystawę samochodów. 

Tegoroczne imprezy targowe, to również wyzwanie ze względu na dodatkowe środki bezpieczeństwa, jakie są wymagane przez Głównego Inspektora Sanitarnego. Międzynarodowe Targi Poznańskie są w tej materii wzorem dla innych organizatorów, spełniając wszystkie narzucone wymogi a nawet dodając swoje rozwiązania rozszerzające te wymogi. Na MTP od lipca z powodzeniem organizuje się coraz większe imprezy dla szerokiej publiczności. 

Targi Caravans Salon odbędą się od 2 do 4 października w Poznaniu na terenie MTP 
Godziny otwarcia: Piątek od 12 do 18, Sobota od 10 do 17, Niedziela od 10 do 16

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze