Car Mechanic Manager 2023 – coraz bliżej do premiery

Polskie studio Pyramid Games zapowiedziało już grę Car Mechanic Manager 2023. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun oraz karta na Steamie.

Car Mechanic Manager pozwala graczom wcielić się w rolę mechanika samochodowego. Zatem jeżeli za młodu chcieliście zostać mechanikiem, ta gra, poniekąd, pozwoli wam spełnić dziecięce marzenia z perspektywy wygodnej kanapy w domu.

Car Mechanic Manager 2023 – cel gry

Twórcy gry typu tycoon management zapowiadają, że w Car Mechanic Manager 2023 znajdziemy wiele modeli samochodów, a na brak sprzętu i wymagających napraw nie będziemy narzekać.

Podobnie jak w poprzednich odsłonach tytułu wcielimy się w rolę właściciela rozpoczynającego grę o renomę własnego warsztatu samochodowego. Naszym zadaniem będzie nie tylko jego rozbudowa, ale również zdobywanie nowych, niezbędnych narzędzi, zarządzanie personelem oraz dbanie o sytuację finansową zakładu. Niewykluczone, że pojawią się smaczki w postaci różnych scenariuszy, w tym elementy walki z konkurencyjnymi warsztatami.

Car Mechanic Simulator 2021 vs Car Mechanic Manager 2023

Mając okazję grać w Car Mechanic Simulator 2021, doszłam do wniosku, że nie żałuję, iż nie dostałam się do szkoły o profilu mechanika. Najzwyczajniej w świecie nie zostałam obdarzona cierpliwością do odkręcania ogromnej liczby śrubek – również na padzie. Gra wyjątkowo realistycznie przedstawia poszczególne elementy samochodów, co jest niewątpliwie jednym z jej atutów. Kolejnym są narzędzia, których używamy – podnośniki, zlewarki do oleju, wyważarki do opon. Innymi słowy, przenosimy się całkowicie do własnego, wirtualnego warsztatu samochodowego.

Car Mechanic Manager 2023 przechodzimy z poziomu mechanika, do zarządzania. Awansujemy na „kierownika” i musimy się mierzyć z innymi wyzwaniami. Ciekawymi, lecz zupełni innymi niż w Car Mechanic Simulator 2021.

Która gra okaże się lepsza? Cierpliwości – Car Mechanic Manager 2023 zadebiutuje na platformie Steam w 2023 roku.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze