California Superbike School w Polsce

California Superbike School, uznawana za najlepszą na świecie szkołę doskonalenia techniki jazdy motocyklem, oficjalnie zawita do Polski 16 sierpnia.

Dwudniowe wydarzenie ma odbyć się na torze w Poznaniu, gdzie organizatorzy chcą zaproponować uczestnikom 4-poziomowe szkolenie, a także indywidualne zajęcia z trenerami. Zdaniem instruktorów, szkolenie krok po kroku to sposób na najbardziej efektywne przyswajanie wiedzy. Priorytetem w nauce jest zrozumienie przez jeźdźca tego, co dokładnie dzieje się z nim podczas jazdy motocyklem. ” Twoja jazda stanie się szybsza, pewniejsza i bezpieczniejsza niezależnie od poziomu na jakim jesteś teraz” – przekonują organizatorzy.

fot. superbikeschool.com

Zajęcia rozpoczynają się już o 7 rano wraz z rejestracją uczestników, a kończą o 17 podsumowaniem dnia szkoleniowego i rozmową ucznia z trenerem. Na torze mogą znajdować się maksymalnie 63 osoby, podzielone na 3 grupy, które zostają przypisane do profesjonalnie przygotowanego trenera. Ten, obdarzony zmysłem obserwacji, jest nastawiony na natychmiastowe wyłapanie błędu i jego korektę.

Cennik:
16 sierpnia 2012 Tor Poznań – Poziom I cena: 1890 zł
17 sierpnia 2012 Tor Poznań – Poziom II cena: 1890 zł

Calfornia Superbike School to szkoła założona przez Keitha Code’a w 1980 roku w Stanach Zjednoczonych. To właśnie Keith Code obalił powszechny mit mówiący, że jazda motocyklem w 90% zależy od predyspozycji mentalnych. Tym samym umożliwił motocylistom zrozumienie technik kierowania pojazdem, niezależnie od ich poziomu i umiejętności. Jego książki stały się obowiązkowymi pozycjami w biblioteczce każdego motocyklisty.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

trochę za późno ta informacja miejsc już od co najmniej dwóch tygodni nie ma

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze