Buty motocyklowe XPD dla kobiet – już w Polsce!

Włoskie wzornictwo zwykle podoba się kobietom. A co jeśli idzie w parze z komfortem i jakością wykonania? Takie cechy zapowiada polski importer butów motocyklowych XPD dla pań, których premiera odbędzie się na zbliżających się targach motocyklowych w Warszawie.

 

Buty motocyklowe XPD VR6 dla kobiety.
fot. XPD

XPD to włoski producent jedynie butów motocyklowych. Tak wąska specjalizja wróży tylko same najlepsze cechy poszczególnych par, a hasło reklamowe „motorsport culture boots” zapowiada, że przedsiębiorstwo czerpie z doświadczenia w tworzeniu butów do sportów motorowych. Wielu zawodników jeździ w butach XPD, np. Nico Terol, który aż 14-krotnie stawał na podium 125-tek w World Grand Prix w 2010, czy Andrea Iannone startujący w Moto 2 World Championship (zwycięstwo w Jerez w 2011) – obaj wybierali model XPD XP7 WRS (z technologią Wind Racing System).  W kolekcji XPD znajdują się jednak nie tylko buty sportowe, ale też sportowe krótkie, turystyczne i miejskie (krótkie).

XPD dla kobiet
Buty XPD mają łączyć 3 podstawowe cechy: wzornictwo, wygodę i bezpieczeństwo. Dla kobiet przewidziano np. model VR6 (nie mylić z jednostką napędową popularną w VW), który jest dedykowany paniom jeżdżącym sportowo, lub chcącym pogodzić ambitną jazdę z komfortem podróżowania na dłuższych dystansach (np. dojechać z Warszawy na tor w Poznianiu). Ta para występuje jedynie w białym lub czarnym kolorze, za to jest dostępna już od numeru 36. Innym modelem dla motocyklistek jest VS1 (dostępny od numeru 36, kolor czarny), X-TOURER H2Out (dostępne od numeru 37, kolor czarny), X-STYLE H2Out (dostępny od numeru 36, kolor czarny). Pozostałe modele produkowane są od rozmiaru 38 i również mogą być użytkowane przez panie.

Gdzie przymierzyć i kupić?
– Nie mamy jeszcze sieci sprzedaży XPD, jednak myślę, że listę dealerów będziemy mogli ogłosić przed targami w Warszawie. A na targach będziemy już z najnowszą kolekcją butów. Wszyscy będą mogli zobaczyć, dotknąć i przymierzyć buty XPD. Moim zdaniem panie docenią tę markę, bo to buty bardzo lekkie i wygodne – uważam, że jest to ich wyróżniająca cecha – zaprasza do stoiska przedstawicielka importera, motocyklistka – Kaja Paździerz.

Ceny butów XPD kształtują się pomiędzy 549 złotych a 1549 złotych. Modele z kolekcji 2012 razem z cenami są już na profilu Facebook XPD Polska.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze