Paula Lazarek

Buty Mazdy wyprzedały się w ciągu kilku godzin. Szkoda, że były dostępne tylko w Japonii

Mazda i marka odzieży sportowej Mizuno połaczyły siły, by stworzyć buty idealne do jazdy samochodem. Jeśli jesteście fanami japońskiej marki, to mamy dla was złą wiadomość. Buty Mazdy nie są już dostępne w sprzedaży, ale możecie zobaczyć ich wyjątkowy design w myśl filozofii Kodo.

Wraz z producentem markowej odzieży sportowej Mizuno, Mazda stworzyła sneakersy w stylu Kodo. Jak sam producent określa, pomysł na stworzenie butów Mazdy wiąże się z potrzebą stworzenia pięknej, ale jednocześnie funkcjonalnej odzieży dla kierowców.

Na pierwszy rzut oka, uwagę zwraca połączenie szarej nubukowej skóry syntetycznej i czarnej, cielęcej skóry z włóknem syntetycznym. Jak twierdzi producent technologia okrągłej podeszwy buta wspomaga delikatny i kontrolowany nacisk na pedały.

Dzięki temu but daje dużo czucia i przekazuje użytkownikowi natychmiastową informację zwrotną na temat osiągów i zachowania samochodu. stopy są wspierane przez siatkę o gęstej strukturze, która zapobiega deformacji buta. Wspierająca struktura zapobiega również zmęczeniu nóg kierowcy i skurczom stóp. Efektem jest maksymalny komfort, nawet na długich trasach.

Gdy w japońskim internetowym serwisie Makuake ruszyły zamówienia, fani marki Mazda nie mogli się doczekać, aby dostać w swoje ręce jedną z zaledwie 1350 par. W ciągu kilku dni kolekcja została całkowicie wyprzedana, a szczęśliwi klienci z niecierpliwością oczekują na dostawę swoich nowych butów do jazdy.

Dajcie znać w komentarzu, czy chcielibyście mieć takie buty do jazdy, a może na co dzień? Nam się bardzo podobają i naprawdę szkoda, że nie są dostępne w Polsce.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze