Buty inspirowane koncepcyjnym BMW

Osiem lat temu BMW zaprezentowało koncept, który miał przypominać but. Teraz role się odwróciły. Puma stworzyła buty, które nawiązują do samochodu.

BMW zaprezentowało w 2008 roku samochód GINA Light Visionary Model. Był to samochód koncepcyjny, którego nadwozie było pokryte tkaniną zamiast blachą. Projekt był połączeniem świata motoryzacji i mody. Teraz studio BMW postanowiło odwrócić trend i wykorzystać partnerstwo marki Puma żeby stworzyć buty nawiązujące do technologii samochodowych.

Nowe buty Puma BMW X-Cat Disc zostały wykonane ze specjalnego metalicznego płótna. Zamiast tradycyjnych sznurowadeł buty wyposażono w system Puma Disc, który składa się z systemu wiązań zintegrowanych w języku. 

Buty zostały zaprojektowane do jazdy samochodem, stąd dość wysoki obcas, podobnie jak w modelach Speed Cat, Future Cat czy Drift Cat, które Puma stworzyła przy współpracy BMW Motorsport, Red Bull Racing oraz Scuderia Ferrari.

Połączenie designu BMW, bezszwowej tkaniny oraz rozwiązań w stylu high tech sprawia, że są to jedne z najlepiej wyglądających butów do jazdy samochodem. Nie znamy jeszcze ich ceny, ale trafią do sprzedaży już na początku lipca.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze