Karolina Chojnacka

Bugatti łączy siły z Tidal! Co będzie efektem tej motoryzacyjno-muzycznej współpracy?

Bugatti i Tidal łączy wspólna filozofia: dążenie do doskonałości bez żadnych ograniczeń.

Obie firmy, jedna wiodąca w dziedzinie luksusowego designu samochodów, i druga wiodąca w wysokiej jakości systemach audio, chcą ustanowić nowy standard dla domowych systemów muzycznych – wprowadzając „The Bugatti Of Home Audio”. Obie firmy będą pracować nad stworzeniem nowej kategorii systemów dźwiękowych, opartej na niezrównanej ekskluzywności i wysokiej jakości.

Współpraca pomiędzy Bugatti i Tidal rozpoczyna się od serii głośników „Royale”, które wyznaczają drogę dla luksusu w sektorze domowego audio. Awangarda techniczna łączy się z pasją do projektowania, perfekcyjnym wykończeniem i wyjątkowymi wynikami – z wizualną obietnicą zapierających dech w piersiach dźwięków. Tak jak silnik hipersportowego samochodu Bugatti wyzwala moc i emocje, tak niezrównany dźwięk z tych głośników będzie zachwycać swoją niesamowitą mocą.

Głośniki „Royale” będą dostępne w dwóch wersjach – „Edition Noir” i „Edition Blanc”, z których każda będzie ograniczona do 15 par. 

The Bugatti Of Home Audio

Przeczytaj też: Specjalny prezent bożonarodzeniowy od Bugatti. Każdy z nas może znaleźć Bugatti La Voiture Noire pod choinką

Każda para głośników „Royale” może być wyposażona w wykończenie z włókna węglowego, tkaniny, skóry, polerowanej stali nierdzewnej, ciemnego aluminium lub metali szlachetnych.

Z przodu głośników znajduje się tabliczka z logo Bugatti, wykończona polerowaną stalą nierdzewną i zakrzywiona, aby dopasować kształt urządzenia do cech marki w zakresie personalizacji i wydajności – każdy zestaw głośników powstałych we współpracy Bugatti z Tidal podlega bardzo osobistemu procesowi zamawiania. Tabliczka z tyłu z napisem „TIDAL for BUGATTI” podkreśla ekskluzywną współpracę.

„Royale” to głośnik aktywny, w którym mieszczą się niezwykle potężne kanały wzmacniacza. Odpowiedni kontroler muzyczny umożliwia podłączenie go do wszelkiego rodzaju źródeł, w tym usług strumieniowego przesyłania muzyki i telewizji, i może być sterowany za pomocą inteligentnych urządzeń.

Przeczytaj też: Bugatti Speedline, czyli niezwykła historia rekordów prędkości Bugatti

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze