BMW XM – producent publikuje zdjęcia w kamuflażu. Zdradza też dane techniczne

BMW XM jeszcze w tym roku wyjedzie na drogi. Bawarski producent właśnie zdradził parę informacji dotyczących sportowego SUV-a.

BMW XM, które jeszcze w tym roku wyjedzie na drogi, będzie sportowym SUV-em nastawionym na wydajność i moc. Samochód przechodzi właśnie intensywne testy, a bawarski producent zdradza kolejne szczegóły na jego temat.

BMW XM w kamuflażu, fot. materiały prasowe / BMW

BMW XM – gama jednostek napędowych

Standardowa wersja BMW XM będzie dysponować wspomaganym elektrycznie silnikiem V8, generującym 653 KM i 800 Nm maksymalnego momentu obrotowego. W ofercie pojawi się także potężniejszy wariant o mocy 748 KM i 1000 Nm.

Moc będzie przekazywana na wszystkie koła za pośrednictwem „pierwszego systemu napędu na cztery koła M xDrive przeznaczonego dla pojazdów hybrydowych” z elektronicznie sterowaną blokadą mechanizmu różnicowego tylnej osi.

BMW zapewnia, że obie wersje będą wystarczająco mocne, aby zapewnić osiągi, które mogą konkurować z samochodami sportowymi.

BMW XM w kamuflażu, fot. materiały prasowe / BMW
BMW XM w kamuflażu, fot. materiały prasowe / BMW

Niemiecki producent zapewnia, że BMW XM w trybie elektrycznym będzie w stanie przejechać nawet 80 kilometrów. Na razie nie podano jeszcze  pojemności akumulatora i czasu jego ładowania.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze