BMW wspiera dziecięcą fantazję – przyjdź na koncert w Warszawie!

W sobotę 3 marca w Sali Kongresowej spełnią się marzenia podopiecznych Fundacji Dziecięca Fantazja. Podczas koncertu zagrają najpopularniejsi polscy artyści:  Kayah, Marcin Wyrostek, Andrzej Piaseczny, Andrzej Grabowski i Kabaret Pod Wyrwigroszem. Wieczór poprowadzi Agata Młynarska.

 

fot. plakat promujący koncert

„Gramy z Fantazją” to druga edycja koncertu organizowanego przez Fundację Dziecięca Fantazja, z którego dochód zostanie w pełni przeznaczony na spełnianie marzeń nieuleczalnie chorych dzieci. Podczas koncertu zagrają najpopularniejsi polscy artyści:  Kayah, Marcin Wyrostek, Andrzej Piaseczny, Andrzej Grabowski i Kabaret Pod Wyrwigroszem. Wieczór poprowadzi Agata Młynarska – wieloletnia ambasadorka Fundacji.

Podczas koncertu spełnią się marzenia podopiecznych Fundacji. Chora na mukowiscydozę 13-letnia Natalia otrzyma wymarzoną lustrzankę, a 7-letni Mateusz, cierpiący na rozszczep kręgosłupa – upragniony, sterowany ręcznie samochód na akumulator. Fundacja podaruje chorującemu na mózgowe porażenie dziecięce Dawidowi, wieżę Hi Fi. Dawid spotka się też ze swoim ulubionym piosenkarzem, Andrzejem Piasecznym i wspólnie zrobią sobie zdjęcie. Karolina, zmagająca się z chorobą nowotworową, spotka się ze swoją ulubioną artystką – Kayah oraz otrzyma elektroniczną perkusję. Fundacja podaruje Maćkowi walczącemu z ziarnicą złośliwą klarnet, aby mógł grać, tak jak to robił przed chorobą. 11-letni Dawid, fan rock-and-rolla walczący z guzem mózgu, otrzyma wymarzoną gitarę elektryczną, plakaty i płyty rockowe. Siostry 8-letnia Zosia i 4-letnia Tereska, zmagające się z nowotworem otrzymają laptopa, gry filmy oraz piętrowe łóżko i mebelki do pokoju. W dniu koncertu, podopieczna Fundacji, 6-letnia Nikola cierpiąca na rdzeniowy zanik mięśni będzie obchodziła swoje szóste urodziny. Fundacja spełni jej największe marzenia – Nikola otrzyma różowy netbook i lalki księżniczki.

Podczas gali, czeka na publiczność wiele atrakcji. Zostaną rozlosowane atrakcyjne fanty ufundowanych przez partnerów akcji. Bilety na koncert w cenie od 80 do 120 zł w zależności od kategorii można nabyć w Ticketpro.pl lub w salonach Empik, Saturn, Media Markt oraz u wszystkich partnerów firmy ticketpro.pl, których pełną listę można znaleźć TUTAJ.

Fundacja Dziecięca Fantazja jest organizacją pożytku publicznego, której jedynym celem jest wnoszenie radości w życie dzieci nieuleczalnie chorych i zmagających się z chorobami zagrażającymi życiu poprzez spełnianie ich najskrytszych marzeń. Fundacja Dziecięca Fantazja pomaga dzieciom nieuleczalnie chorym i stara się spełnić ich marzenia. Od 2003 roku, dzięki Sponsorów, Partnerów oraz wielu życzliwych ludzi, udało się spełnić ponad 2000 fantazji ciężko chorych dzieci. Więcej informacji o fundacji www.f-df.pl

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze