BMW Serii 4 teraz w jeszcze bardziej sportowym wydaniu! Zobaczcie, co z samochodem zrobił AC Schnitzer

26 lutego 2021
8
Najwyższe sportowe osiągi i ponadstandardowa niezależność wizualna: „The Four” po kuracji u AC Schnitzer prezentuje się niesamowicie!

To, co zaczęło się w Monachium, zostało udoskonalone w Akwizgranie przez specjalistów od tuningu z AC Schnitzer: większa moc, lepsza dynamika jazdy i wyróżniający się design po raz kolejny wyraźnie odróżniają BMW Serii 4 firmy AC Schnitzer od standardowego pojazdu.

Dzięki ulepszeniom wydajności AC Schnitzer dla 430i moc samochodu wzrosła z 258 KM do 300 KM, a dzięki pakietowi dla M440i XDrive moc wzrosła z 374 KM do 420 KM! Nawet podczas postoju wygląd silnika AC Schnitzer pokazuje, że pracowali tu profesjonaliści.

Przeczytaj też: Nowe BMW serii 4 Coupé gotowe do startu. Gigantyczne "nerki" to prawda

Całość wzmacnia układ wydechowy AC Schnitzer wykonany ze stali nierdzewnej z dwiema listwami tylnymi „Carbon Sport” lub „Sport” (chromowanymi lub czarnymi) . Listwy wydechowe sprawiają, że akustyka jest wizualnie namacalna.

Poprawa siły docisku „The Four” była deklarowanym celem specjalistów od tuningu w AC Schnitzer. Udało się to dzięki elementom przedniego spojlera, przedniemu splitterowi, bocznym osłonom, tylnemu spojlerowi dachowemu i tylnemu spojlerowi z włókna węglowego.Firma z Akwizgranu dostarcza komponenty do pojazdu produkcyjnego, które zapewniają większy docisk na przedniej i tylnej osi i sprawiają, że serca kierowców biją szybciej.

Przeczytaj też: BMW serii 4 Coupe na ulicach Warszawy nocą - zobaczcie ten niesamowity film!

Najwyższe osiągi sportowe i niezależność wizualna – „The Four” firmy AC Schnitzer robi różnicę!

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!