BMW R 1200 GS Adventure z klocków Lego

Duński producent klocków niemal co tydzień zaskakuje nas nowymi projektami. Tym razem dla odmiany firma postanowiła stworzyć projekt motocykla. Oto BMW R 1200 GS Adventure zbudowany z klocków Lego.

Fani motoryzacji naprawdę mają w czym przebierać, jeśli chodzi o klocki Lego. Jakiś czas temu pojawiły się takie modele jak Porsche 911 GT RS, Volkswagen Beetle czy Caterham 620 R. Tym razem fani klocków mogą złożyć jednoślad. 

Model BMW R1200 GS Adventure to pierwszy projekt dostępny w ramach linii Technic. Jest to bardziej zaawansowana seria, a motocykl wyposażono w wiele ciekawych szczegółów. Jest tam ruchome zawieszenie, regulowana przednia szyba, a nawet wał Kardana. Dwucylindrowy silnik bokser porusza się w czasie jazdy. Motocykl ma w zestawie cały pakiet kufrów.

Całość składa się z 603 elementów. To całkiem sporo, ale porównując do 2704 części w Porsche, wydaje się niewiele. Jednoślad jest całkiem spory. BMW ma 18 cm wysokości, 33 cm długości oraz 10 cm szerokości. W razie problemów ze składaniem producent przygotował specjalną aplikację z widokiem 3D.

Zła wiadomość jest taka, że BMW R1200 GS Adventure nie zdąży trafić pod tegoroczną choinkę. Producent planuje wprowadzić go do sprzedaży dopiero 1 stycznia przyszłego roku. Nie znamy jeszcze ceny tego zestawu.

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze