BMW proponuje świąteczne prezenty dla całej rodziny

Do Bożego Narodzenia jeszcze prawie dwa miesiące. Warto jednak zastanowić się nad wyborem gdy jeszcze mamy czas, by zaskoczyć bliskich czymś wyjątkowym.

fot. BMW

Propozycje prezentów od BMW wydają się całkiem interesujące. Dla najmłodszych oferuje rowerek dziecięcy KidsBike, który w prosty sposób łączy zabawę z nauką jazdy. Dodatkowo KidsBike rośnie wraz z naszą pociechą i gdy dziecko opanuje kwestie równowagi i prowadzenia, wystarczy doczepić do niego pedały i łańcuch by zmienić go w pełnoprawny rower. Dla nieco starszych dzieci bawarski koncern proponuje zdalnie sterowaną miniaturę modelu X6, która doda rajdowego klimatu do zabawy.

Oferta oczywiście nie kończy się na dziecięcych zabawkach i także dorośli znajdą coś dla siebie. Propozycja prezentu dla kobiet to zestaw pióra wiecznego i kulkowego, wykonane ze szlachetnego Rodu, pomalowane na czarno z inkrustowanym logiem BMW. Dla mężczyzny można pomyśleć o zegarku sportowym M Chronograph, z funkcją stopera, daty i małym sekundnikiem. Wodoodporny do 10 atmosfer, wykonany z połączenia szczotkowanej stali szlachetnej i karbonu oraz z logiem BMW M na tarczy będzie pięknym i eleganckim prezentem.

Jak to bywa z tego typu oryginalnymi produktami, także i te kosztują dość sporo. Zegarek M Chronograph kosztuje w polskim sklepie prawie 1400 zł, KidsBike ponad 1200. Jednak BMW ma w swoich ofertach o wiele więcej produktów w różnych cenach, więc jeżeli zależy wam na elegancji, jakości oraz marce, warto przyjrzeć się innym potencjalnym prezentom z bawarskiej kolekcji.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze