BMW pokazało zdjęcie Serii 8 Gran Coupé

Nowe BMW serii 8 Gran Coupé łączy w sobie zapierające dech w piersiach osiągi z poruszającym wzornictwem i przestronną tylną częścią kabiny. Światowa premiera nowego modelu odbędzie się podczas BMW Group #NextGen w BMW Welt w Monachium w dniach 25-27 czerwca 2019 r.

Po udanym debiucie rynkowym serii 8 Coupé i serii 8 Cabrio BMW zaprezentuje po raz pierwszy nowe BMW serii 8 Gran Coupé. Ten czterodrzwiowy samochód sportowy pełen wyrafinowanej elegancji, z wnętrzem będącym kwintesencją współczesnego luksusu, znajduje się obecnie w końcowej fazie przygotowania do produkcji seryjnej. 

Jego charakter jest podkreślany przede wszystkim przez elegancką, a zarazem ekstrawagancką stylistykę. Atletyczne proporcje i płynne, dynamiczne linie łączą się tworząc ekskluzywny, sportowy charakter. Dwoje dodatkowych drzwi i imponująca przestrzeń dla pasażerów na tylnych siedzeniach w połączeniu z rozszerzonym rozstawem osi i odpowiednio zwiększonym komfortem jazdy sprawiają, że nowe BMW serii 8 Gran Coupé znakomicie nadaje się zarówno do codziennej jazdy i do dłuższych podróży.

Wprowadzenie na rynek nowego BMW serii 8 Gran Coupé rozpocznie się kilka miesięcy później, we wrześniu 2019 roku. Ze względu na status prototypu pojazdu dane techniczne, takie jak zużycie paliwa, emisja CO2 itp., zostaną podane w późniejszym terminie.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze