Karolina Chojnacka

BMW Motorrad Days 2022 odbędą się w Berlinie!

Po raz pierwszy w historii BMW Motorrad Days odbędą się w Berlinie! To doskonała szansa dla polskich motocyklistów, by spotkać się z innymi miłośnikami jednośladów.

Od prawie dwóch dekad BMW Motorrad Days przyciągają fanów motocykli z całego świata. Każdy chociaż raz w życiu – niczym na pielgrzymkę – powinien wybrać się na BMW Motorrad Days, aby celebrować wraz z innymi narodami i wielbicielami jednośladów swoją pasję.

Po dwuletniej przerwie – spowodowanej pandemią koronawirusa – BMW ponownie zaprasza fanów i przyjaciół marki na BMW Motorrad Days, które odbędą się w dniach 2 i 3 lipca 2022 roku. Motocyklowa impreza po raz pierwszy w historii odbędzie się w Berlinie, w Letnim Ogrodzie Messe.

BMW Motorrad Days 2022
BMW Motorrad Days 2022, fot. materiały prasowe / BMW

Trwające dwa dni spotkanie będzie ponownie poświęcone radości z jazdy na dwóch kołach. Oprócz nowych produktów, spektakularnych wyczynów kaskaderskich, gwiazd sportów motorowych, jazd testowych i wielu innych atrakcji, goście będą mogli cieszyć się także legendarną już imprezową atmosferą BMW Motorrad Days. Odwiedzający BMW Motorrad Days 2022 w Berlinie mogą spodziewać się niezwykle zróżnicowanego programu zajęć i atrakcji.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze