BMW Motorrad Days 2009

Tegoroczna edycja BMW Motorrad Days odbyła się w Garmisch-Partenkirchen w dniach 3 - 5 lipca. Dla miłośników motocykli terenowych przygotowano tory X-Track i Enduro Park, a dla wielbiciele superbike mogli  spotkać się z najlepszymi w swojej klasie zawodnikami.

Już po raz kolejny niemieckie miasto Garmisch-Partenkirchen stało się miejscem spotkania motocyklistów dosiadających maszyn BMW. Motorrad Days odbyły się po raz dziewiąty. Tym razem, również samochody stanowiły integralną część imprezy. Do dyspozycji gości przygotowano dodatkowo modele X3, X5 oraz X6 którymi można było pojeździć w ramach kursu xDrive.

Natomiast off-road’owe możliwości motocykli BMW testowano na specjalnie przygotowanych torach: X-Track i Enduro Park. Zaproszono również gwiazdy SuperBike: Australijczyka Troy’a Corsera i  Hiszpana Rubena Xausa.

W zeszłym roku miasteczko BMW wybudowane u podnóży Alp odwiedzili motocykliści praktycznie z całego świata. Nie zabrakło wśród nich Polaków, Niemców, Czech, Rosjan, Amerykanów, Irlandczyków, Włochów, a nawet gości z Chin. Jak zwykle organizator zaplanował bardzo wiele atrakcji dla tych, którzy w ten lipcowy weekend zdecydowali się odwiedzić Garmisch-Partenkirchen.

Źródło: http://www.bmw-motorrad.com

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze