BMW M4 Competition x Kith 2021 – „uszyty na miarę” w wersji limitowanej?

Jeśli kiedykolwiek stwierdzilibyście, że niemieckiego producenta nic nie może łączyć z marką odzieżową bylibyście w błędzie. Właśnie BMW ogłosiło, że stworzy tylko 150 unikatowych egzemplarzy modelu M4 Competition x Kith 2021! Zobaczcie zdjęcia!

Zaledwie kilka tygodni po światowej premierze nowego BMW M4 Competition Coupé, BMW M przedstawia edycję specjalną, limitowaną do 150 egzemplarzy. 

BMW M GmbH zaprezentuje obok tego starannie odnowionego BMW M3 pierwszej generacji, unikatowy egzemplarz z obecnej, szóstej generacji tego wyczynowego samochodu: podobnie jak BMW E30 M3, to wyjątkowe BMW M4 Competition Coupé jest lakierowane w oryginalnym kolorze cynobru. Ten kolor nie jest już dostępny w zwykłej ofercie BMW, ale został wybrany specjalnie dla BMW M4 Competition Coupé, aby powiązać ze sobą oba modele.

Ponadto zamiast logo M4 Competition na klapie tylnej znajduje się utrzymane w tym samym stylu czarne logo Kith z paskami BMW M, które można znaleźć również w podświetlanej wersji poniżej zagłówka karbonowych foteli kubełkowych M. Na czarnej skórze zagłówków i konsoli środkowej wytłoczony jest napis KITH.

BMW M4 Competition x Kith 2021 -

BMW Group po raz pierwszy zmieniło swoje logo na potrzeby współpracy z partnerem. Dla 150 egzemplarzy BMW M4 Competition x Kith stworzono wspólne logo: wokół znanego logo BMW umieszczono kolejny pierścień w kolorach BMW M – jasnoniebieskim, granatowym i czerwonym. Na nim znajduje się jasny napis zawierający informacje o Kith i aktualnej współpracy. 

BMW M4 Competition x Kith 2021 -

Prawdziwą atrakcją modeli edycyjnych jest karbonowy dach Kith. W tym wyposażeniu dodatkowym litery Kith są w kolorze szarym, a w powierzchnię dachu wplecione są paski BMW M. W standardzie oferowane są pływające hamulce M z czerwonymi zaciskami ozdobionymi logo M. Są one wyraźnie widoczne przez kute obręcze kół Double Spoke M 826M Bicolor w niemetalizowanym kolorze Jet Black w rozmiarze 19 cali na osi przedniej i 20 cali na osi tylnej.

BMW M4 Competition x Kith 2021 -

Model edycyjny przejmuje technologię od BMW M4 Competition Coupé. Nowy sześciocylindrowy silnik rzędowy o charakterystyce typowej dla silników BMW M GmbH z najnowszą wersją technologii M TwinPower Turbo oferuje moc 375 kW (510 KM) i maksymalny moment obrotowy 650 Nm.

BMW M4 Competition x Kith 2021 -

Standardowo oferowana jest 8-stopniowa skrzynia Steptronic z układem Drivelogic. Sprint od 0 do 100 km/h trwa 3,9 s, a po 12,5 s wskazówka prędkościomierza dochodzi do 200 km/h. Oprócz klasycznego napędu tylnego BMW M4 Competition x Kith będzie na życzenie dostępne, podobnie jak BMW M4 Competition Coupé, również z napędem na cztery koła M xDrive.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze