BMW M3 Limuzyna i BMW M4 Coupé – akcesoria M Performance Parts z karbonu i alcantary

BMW właśnie ogłosiło, że gama akcesoriów M Performance Parts będzie dostępna już w chwili debiutu rynkowego nowego BMW M3 Limuzyna i nowego BMW M4 Coupé. Zobaczcie na zdjęciach jak wspaniale się prezentują te dodatki nie tylko wizualne, ale i funkcjonalne.

Doskonałym przykładem na to, że akcesoria M Performance Parts w większości przypadków poprawiają nie tylko wygląd, ale również osiągi, jest tłumik M Performance z tytanu. Opracowany specjalnie do modeli M na podstawie doświadczeń w sportach motorowych, układ wydechowy o lekkiej konstrukcji z przepustnicami waży około pięciu kilogramów mniej niż standardowy komponent. 

Bezpośrednie odniesienie do sportów motorowych zapewnia również opracowany i dostrojony na różnych torach wyścigowych sportowy układ jezdny M Performance Zawieszenie gwintowane pozwala na płynną redukcję prześwitu od 5 do 20 milimetrów (zalecane obniżenie w porównaniu z modelem podstawowym M wynosi 10 mm).

BMW M3 Limuzyna i BMW M4 Coupé - akcesoria M Performance Parts z karbonu i alcantary

Nowoczesny materiał karbonowy charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i sztywnością przy wyjątkowo niskiej masie. Dlatego też tworzywo sztuczne wzmacniane włóknem węglowym jest stosowane w wielu dziedzinach, szczególnie w sportach motorowych.

Na przykład karbonowa dokładka przednia M Performance, karbonowy splitter przedni M Performance oraz karbonowe lotki aerodynamiczne M Performance zapewniają szczególnie wyrazisty wygląd. W widoku bocznym karbonowe skrzela M Performance tworzą atrakcyjny akcent, a karbonowe dokładki progów M Performance optycznie wydłużają samochód.

BMW M3 Limuzyna i BMW M4 Coupé - akcesoria M Performance Parts z karbonu i alcantary

Kropkę nad i stanowi połączenie karbonowego dyfuzora tylnego M Performance z tytanowym tłumikiem M Performance oraz tytanowymi końcówkami rur wydechowych M Performance z ceramiczną powłoką w matowym kolorze czarnym. Karbonowo-tytanowe końcówki rur wydechowych M Performance oferują również możliwość sportowej indywidualizacji standardowych układów wydechowych BMW M3 Limuzyna i BMW M4 Coupé. 

BMW M3 Limuzyna i BMW M4 Coupé - akcesoria M Performance Parts z karbonu i alcantary

Oferta kół kompletnych M Performance Parts do nowego BMW M3 Limuzyna i nowego BMW M4 Coupé obejmuje w chwili ich wprowadzenia na rynek dwa zestawy kompletnych kół letnich. Model podstawowy to kute obręcze M Performance Y Spoke 963M w kolorze Frozen Gunmetal Grey z napisem M Performance i ogumieniem mieszanym w rozmiarze 19 cali z przodu i 20 cali z tyłu.

BMW M3 Limuzyna i BMW M4 Coupé - akcesoria M Performance Parts z karbonu i alcantary

Obręcze w matowym kolorze czarnym są doskonale przystosowane do warunków zimowych i wyjątkowo łatwe do czyszczenia. Do optymalnego przechowywania i wygodnego transportu zestawu kół polecamy torby na opony M Performance. Nadają się do kół kompletnych od 17 do 22 cali, chronią je przed zabrudzeniem, a dzięki odpowiedniemu oznakowaniu pozwalają na łatwe przyporządkowanie kół.

BMW M3 Limuzyna i BMW M4 Coupé - akcesoria M Performance Parts z karbonu i alcantary

Zestaw slajdów M Performance do diodowych projektorów drzwiowych BMW gwarantuje szczególnie atrakcyjne efekty przy wsiadaniu i wysiadaniu z samochodu. Po otwarciu drzwi pozwala on wyświetlać na asfalcie logo BMW M i inne motywy M Performance. Podczas zamykania i otwierania pojazdu wykonane z wysokiej jakości alcantary etui na kluczyk M Performance z karbonową wstawką pozwala zobaczyć i poczuć charakter M Performance. Śruba z gniazdem sześciokątnym w kolorze jasnoniebieskim M trwale łączy kluczyk z etui, które skutecznie chroni go przed zarysowaniem i uszkodzeniem.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze