BMW iX3 – mały, elektryczny SUV zjeżdża już z linii produkcyjnej

W Shenyang pierwsze w pełni elektryczne BMW iX3 zjechało z linii produkcyjnej spółki Joint Venture BMW Brilliance Automotive. W 140 testach funkcji samochód jest gruntownie testowany podczas przyspieszania, w specjalnych warunkach drogowych i na skalistych drogach.

Oprócz najnowocześniejszych technologii fabryka BBA w Shenyang ma również kompleksowy system zarządzania jakością. Specjalna koncepcja „zero błędów” pozwala spełnić wysokie wymogi globalnych rynków w zakresie mobilności elektrycznej.

Pierwsze, w pełni elektryczne BMW iX3 zjeżdża z linii produkcyjnej

Aby zapewnić bezpieczeństwo BMW iX3, BBA przeprowadza dokładne testy od akumulatora aż po gotowy pojazd. 128 testów mechanicznych i 994 kontrole funkcji oprogramowania mają zapewnić wysoką jakość akumulatora wysokonapięciowego przez cały okres eksploatacji. Dzięki temu BMW iX3 wg producenta sprawdzi się do wszystkich warunków drogowych i spełnia najwyższe wymagania w każdych warunkach jazdy.

Pierwsze, w pełni elektryczne BMW iX3 zjeżdża z linii produkcyjnej

BBA produkuje w pełni elektryczne BMW iX3 na tej samej linii co BMW X3 z silnikiem spalinowym, osiągając dzięki temu wysoką wydajność i elastyczność produkcji. Podczas całego projektu BMW iX3 dział badań i rozwoju, zaopatrzenia i produkcji BMW Group i BBA ściśle ze sobą współpracowały.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze