BMW E-Scooter – hulajnoga klasy premium?

Od września bieżącego roku w salonach BMW będzie można kupić elektryczną hulajnogę z logo bawarskiej marki.

BMW zapowiedziało wprowadzenie elektrycznej hulajnogi do swojej oferty lifestylowych produktów. Pojazd powstały we współpracy z firmą Micro przedstawiany jest jako idealny wybór dla właściciela BMW, który nie chce wjeżdżać do ścisłego centrum swoim samochodem, tylko dotrzeć do celu na hulajnodze.

E-Scooter zapewnia zasięg na jednym ładowaniu na poziomie 12 km. Hulajnoga może rozpędzić się do 20 km/h, co nie jest rekordem wśród tego typu pojazdów. Jej dużą zaletą jest możliwość łatwego złożenia i zabrania ze sobą w czym pomaga niska waga wynosząca 9 kg. Ładowanie baterii do pełna trwa 2 godziny.  BMW podkreśla też, że E-Scooter ma dwa niezależne hamulce oraz światła z przodu i z tyłu. Hulajnoga dostępna będzie w czarnym matowym kolorze, a jej cena to 799 euro.

Obecnie w salonach BMW dostępny jest już City Scooter, czyli zwykła hulajnoga, wyceniona na 959 zł. Bawarczycy mają też propozycję dla najmłodszych – Kids Scooter. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od trzech lat. Maluchy siedzą na pojemniku, w którym mogą schować na przykład swoje zabawki. Kiedy podrosną pojemnik ten można zdemontować i podnieść kierownicę, przekształcając pojazd w hulajnogę. Cena to 120 euro.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze