BMW Driving Experience wprowadza kursy szkoleniowe wyłącznie dla kobiet

Rok po starcie BMW Driving Experience w Polsce akademia jazdy BMW dodała do swojej oferty nowość kierowaną do kobiet. Już teraz w ramach całodniowego kursu BMW Basic Safety Training panie mogą zapisać się do grup przeznaczonych wyłącznie dla nich.

Dzięki temu zyskują one możliwość doskonalenia swoich umiejętności i zabawy na torze własnym gronie. Pierwsze szkolenia w nowej formie odbędą się 23 maja oraz 2 września 2020. BMW planuje wprowadzić to rozwiązanie również dla porgramu BMW M Intensive Training.

BMW Driving Experience jako część BMW M GmbH od ponad 40 lat dostarcza kierowcom na całym świecie niezapomnianych wrażeń i jednocześnie umożliwia im rozwijanie umiejętności bezpiecznej i dynamicznej jazdy za kierownicą najnowszych modeli BMW. W trakcie szkoleń profesjonalni instruktorzy uczą kierowców sprawnego i szybkiego reagowania na nieoczekiwane sytuacje, co pozwala uczestnikom zwiększyć bezpieczeństwo podczas codziennego uczestnictwa w ruchu drogowym.

W Polsce akademia BMW Driving Experience rozpoczęła działalność w marcu 2019 r. Obecnie w jej ofercie znajdują się cztery rodzaje treningów, w tym BMW Basic Compact Training, BMW M Intensive Training, BMW M Perfection Training oraz BMW Basic Safety Training. Mając na uwadze komfort Pań, BMW umożliwia zapisanie się na BMW Basic Safety Training do specjalnych grup wyłącznie dla kobiet. Program szkolenia obejmuje wszystkie aspekty oferowane w przypadku grup mieszanych, w tym między innymi opanowanie podsterowności, opanowanie auta w poślizgu tylnej osi czy operowanie pedałem gazu oraz poznanie jego wpływu na dociążanie/odciążanie przedniej/tylnej osi podczas jazdy. Kursy standardowo będą odbywać się w 30-osobowych grupach z wykorzystaniem 15 samochodów, co oznacza, że w każdym z nich będą ćwiczyć na zmianę po dwie uczestniczki. Pierwszy kurs zostanie przeprowadzony 23 maja br. na torze w Modlinie. Voucher umożliwiający udział w szkoleniu można zakupić pod linkiem:

https://bmw-drivingexperience.pl/trening-basic

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze