Blond króliczek Playboya prowadzi program motoryzacyjny - film

Osoba Iriny Olhovskay do tej pory bardziej była kojarzona przez mężczyzn oglądających lubieżne zdjęcia w Playboyu. Tym razem jednak stereotyp słodkiej blond idiotki, która nie ma pojęcia o motoryzacji przełamuje właśnie króliczek tego magazynu.

fot. kadr z You Tube

W powszechnej opinii rosyjskie filmy ukazujące się w Internecie dotyczą banalnych kraks samochodowych lub zwierząt pojawiających się na drodze. Nic bardziej nudnego...

Ten schemat przełamuje program Blond Drive TV, który prowadzi Irina Olhovskaya - króliczek Playboya.  I nie jest to żart.

Irina, w swoim programie ubrana odpowiednio do dyskusji o motoryzacji (nie, nie można narzekać), prowadzi m.in. Lamborghini Gallardo, testuje auta marek takich jak Maserati, ale i Citroen, oraz na przykład pokazuje, jak zmienić koło w samochodzie. Wszystko to w odpowiedniej oprawie wizualnej.

Warto zobaczyć!

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.