Blog Roku 2011. Małżeństwo na dwóch kółkach jedzie dalej!
Dzięki Waszym i naszym głosom, blog "Małżeństwo na dwóch kółkach" dotyczący marokańskiej podróży motocyklowej Agaty i Patryka Lange, zakwalifikował się do kolejnego etapu konkursu.
Jak informuje nas Agata Lange, do 7 lutego 2012 do godziny 12.00 potrwa następna runda głosowania przez SMS. Ze 100 blogów, które przeszły do tego etapu (ze wszystkich kategorii) do finałowej oceny przez laureatów poprzednich edycji konkursu przejdzie 10, które dostaną najwięcej głosów.
Aby zagłosować na blog motocyklowego małżeństwa wystarczy wysłać SMS na nr 7122 o treści D00098 (znak 0, to cyfra zero. Pamiętajcie także, aby nie wstawiać w SMS spacji).
Koszt SMSa to 1,23zł a dochód z SMS’ów zostanie przekazany na turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych.
Równolegle, blogi, które zdobyły najwięcej głosów w poprzednim etapie zostaną poddane ocenie Jury, które wyłoni najlepsze z nich.
| Małżeństwo na dwóch kółkach – Agata i Patryk Lange |
![]() |
| fot. z archiwum małżeństwa Lange |
Najnowsze
-
Renault 5 o włos od wygranej! Jak Fiat Panda odniósł zwycięstwo w najważniejszym polskim konkursie Car of the Year?
Mokry Tor Modlin, sześć finałowych modeli i jedna zwycięska tytułowa statuetka. Zdradzamy kulisy decyzji jury, emocje podczas jazd testowych i powody, dla których to właśnie Panda okazała się bezkonkurencyjna. -
Brak miejsca na pieczątki w dowodzie rejestracyjnym. Czy trzeba wymieniać go na nowy?
-
Prosty sposób na szybsze rozgrzanie kabiny samochodu. Trzeba wcisnąć jeden przycisk
-
Za co można dostać mandat na 30 tys. zł? Najwyższe kary, jakie można dostać w Polsce
-
Uważaj na znak D-13 – to podpucha, na którą łapie się wielu kierowców.

Zostaw komentarz: