Biżuteria samochodu – jak kupować felgi?

Piękne obręcze są cenną biżuteria auta. Odpowiednio dobrana felga może zapewnić oryginalny design samochodu. W zależności od upodobań właściciela pojazdu dodaje charakteru, elegancji, czy lekkości.

Biżuteria auta? Np. polerowane felgi Hatrge – idealne do aut BMW – o średnicy od 18 do 22 cali.
fot. Hartge

Nie trzeba być znawcą motoryzacji, by doceniać efekt, jaki nadają autu felgi. Przy zalewie coraz ciekawszych samochodów na polskich drogach, kierowcy coraz częściej szukają sposobu na zindywidualizowanie swoich pojazdów. Im bardziej niepowtarzalne, tym lepiej. Zauważa się, że z roku na rok wskaźniki sprzedaży felg wzrastają, a ich producenci prześcigają się w tworzeniu nowych wzorów obręczy.

Nie tylko wygląd
Poza niezaprzeczalną ozdobą auta, kobiety zwracają uwagę także komfort jazdy. Należy zatem pamiętać o wymogach, które muszą być spełnione, by dokonać najlepszego wyboru. Średnica, rozstaw śrub, obsadzenie felgi i średnica otworu centralnego, to najważniejsze z parametrów, jakimi trzeba się posłużyć przy zakupie, poza samym wyglądem felgi.

Gdzie szukać

fot. felgi.pl

Internet jest nie tylko dobrym miejscem zakupu, ale również źródłem wiedzy i przydatnych informacji. Wg badań SMB w 2008 roku Polacy na zakupy on-line wydali ponad 11 miliardów złotych, natomiast 90% polskich internautów wykorzystuje na co dzień internet przy decyzji zakupu poza siecią. Zasięgnięcie cennych porad nie wymaga wychodzenia z domu, a by zobaczyć felgi na swoim aucie wcale nie trzeba ich na nie zakładać.

Przymierzalnia felg
Felgi.pl udostępniło ostatnio przydatną funkcjonalność, polegającą na wstawieniu wykonanego przez siebie zdjęcia własnego pojazdu. Już teraz każda właścicielka swoich czterech kółek może bez wysiłku przymierzać i sprawdzać do woli, jaki wzór obreczy pasuje lepiej do ukochanego samochodu.  Konfigurator jest bardzo prostą w użyciu aplikacją, a przymierzenie kilkunastu czy nawet kilkudziesięciu felg na własnym aucie w salonie, byłoby praktycznie niemożliwe. W serwisie trwa też obecnie konkurs, w którym do wygrania jest 5 kompletów felg. Więcej na www.konkurs.felgi.pl

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze