Biuletyn „Kobiety w Motorsporcie” PZM nr 13 już do pobrania!
Majówka, długie weekendy, coraz cieplejsze dni - czyż można sobie wyobrazić przyjemniejszą perspektywę? Przed nami mnóstwo zawodów, w których z pewnością zobaczymy również kobiety. To na nich, tradycyjnie, koncentrujemy uwagę w najnowszym Biuletynie.
Chcemy się dzielić sukcesami zawodniczek, ale i trudami czy nawet porażkami. Taki jest sport – raz ciężka praca i treningi dają najlepsze rezultaty, innym razem trzeba się liczyć z kontuzjami lub miejscem na końcu stawki. Ale warto próbować!
O motoryzacyjnej pasji kobiet dzilimy się w Biuletynie Pozlskiego Związku Motorowego „Kobiety w Motorsporcie” nr 13.
{{ download(195) }}
Najnowsze
-
Renault 5 o włos od wygranej! Jak Fiat Panda odniósł zwycięstwo w najważniejszym polskim konkursie Car of the Year?
Mokry Tor Modlin, sześć finałowych modeli i jedna zwycięska tytułowa statuetka. Zdradzamy kulisy decyzji jury, emocje podczas jazd testowych i powody, dla których to właśnie Panda okazała się bezkonkurencyjna. -
Brak miejsca na pieczątki w dowodzie rejestracyjnym. Czy trzeba wymieniać go na nowy?
-
Prosty sposób na szybsze rozgrzanie kabiny samochodu. Trzeba wcisnąć jeden przycisk
-
Za co można dostać mandat na 30 tys. zł? Najwyższe kary, jakie można dostać w Polsce
-
Uważaj na znak D-13 – to podpucha, na którą łapie się wielu kierowców.
Zostaw komentarz: