
Bikerni – pierwszy i największy klub zrzeszający motocyklistki w Indiach
Wszystko zaczęło się w styczniu 2011 roku od 14-stu motocyklistek w Pune, dzisiaj klub ma oddziały w większości dużych, indyjskich miast.
Celem klubu jest zrzeszanie motocyklistek, udzielanie sobie nawzajem wsparcia i wspólne podróżowanie. Klub ma zasady – by być członkinią grupy należy wyjechać na minimum trzy, wspólne wypady motocyklowe.
Każde miasto organizuje jeden wyjazd w miesiącu, każda strefa (a są 4 w Indiach) wyjeżdża wspólnie co trzy miesiące, a dwa razy w roku spotykają się wszystkie członkinie klubu. Te okazje to: rocznica powstania klubu i Międzynarodowy Dzień Motocyklistki.
Rozpiętość wieku motocyklistek jest duża 17-54 lat, jak i pojemności motocykli 100-1700. Klub prowadzi otwartą politykę i jednoczy wiele środowisk. Pozwala kobietom nabrać pewności siebie i dobrze się bawić we wspólnym towarzystwie.
Najnowsze
-
Nowy Mercedes GLC zadebiutuje już w czerwcu. Znamy datę premiery!
Już wkrótce na drogi wyjedzie druga generacja Mercedesa GLC. Samochód doczekał się oficjalnej zapowiedzi w postaci fotografii przedstawiającej tył pojazdu. -
Auto skręcało, skuter wyprzedzał, doszło do wypadku. Tylko czy policja słusznie wskazała sprawcę?
-
Zmiany w Android Auto. Nowy interfejs użytkownika trafi do wszystkich samochodów
-
Wypożyczył Maserati i chciał się zabawić. Zniszczył zabytek
-
Straż Miejska przez trzy godziny próbowała odholować auto! Wszystko przez to, że nie zna się na samochodach
Zostaw komentarz: