Bezpłatne porady prawników dla zmotoryzowanych i przedsiębiorczych kobiet

8 marca prawnicy firmy Koksztys będą udzielali bezpłatnych porad dla wszystkich zmotoryzowanych kobiet, które prowadzą, bądź chcą w przyszłości założyć, własną firmę.

Zakładasz firmę? Poradź się specjalistów!

– Kobiety w naszym kraju coraz częściej robią dwie rzeczy: fascynują się motoryzacją oraz prowadzą własny biznes – te aspekty naszego życia nie są już domeną mężczyzn – mówi Anna Matuszewska, dyrektor projektu dla mikroprzedsiębiorstw Pakiet 99. – Chcemy pomóc wszystkim paniom, aby w tym co robią były profesjonalistkami. Organizujemy więc bezpłatne porady – Dzień Kobiet jest w zasadzie pretekstem. Nasi prawnicy opowiedzą m.in. o prawnych aspektach leasingu samochodu, na co zwracać szczególną uwagę ubezpieczając auto, jak postępować podczas zdarzenia drogowego – słowem będzie mowa o wszelkich prawnych stronach związanych z szeroko pojętą motoryzacją. Oprócz tego nasi eksperci będą odpowiadali na pytania związane z prowadzeniem własnego biznesu.  Zapraszamy do naszej siedziby przy Armii Krajowej we Wrocławiu w sobotę 8 marca w godzinach od 10 do 16. Na pytania będzie odpowiadać czterech prawników. Panie mogą przyjść z dziećmi – zapewnimy dla najmłodszych pokój zabaw i opiekę.

Specjaliści firmy Koksztys odpowiedzą m.in. na pytania związane z prowadzeniem działalności gospodarczej, kwestiami windykacyjnymi, zawieraniem umów z pracownikami i kontrahentami. Wytłumaczą zawiłości oraz przedstawią nowe uregulowania dotyczące prawa pracy. Opowiedzą, co należy zrobić podczas rejestrowania spółki bądź zakładania własnej działalności, o klauzulach niedozwolonych w umowach konsumenckich czy ochronie praw konsumenta w umowach zawieranych na odległość.

Bezpłatne porady prawników Koksztys S.A. dla przedsiębiorczych kobiet
Gdzie: Koksztys, al. Armii Krajowej 61, przy skrzyżowaniu z ul. biskupa B. Bogedaina, budynek A, IV piętro
Kiedy: 8 marca, sobota, godz. 10 – 16
Koszt: 0 złotych

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze