Bezpieczny motocyklista – nowa sekcja na stronie PZPM

PZPM wraz ze swoimi firmami członkowskimi oraz Europejskim Stowarzyszeniem Producentów Motocykli ACEM oraz partnerami akcji już teraz postanowił przypomnieć zasady współużytkowania dróg przez wszystkich uczestników ruchu, co - mamy nadzieję - przyczyni się do poprawy ogólnego bezpieczeństwa, zwłaszcza zaś tych mniej chronionych - motocyklistów.

Chociaż coraz łagodniejsze zimy oswajają nas z widokiem motocyklistów na drogach także poza sezonem, to już wkrótce liczba jednośladów na drogach zdecydowanie się zwiększy.

Na oficjalnej stronie www.pzpm.org.pl pojawiła się sekcja „BEZPIECZNY MOTOCYKLISTA” w całości dedykowana bezpieczeństwu motocyklistów na drodze. Znajdziemy w niej sporo przydatnych materiałów zgrupowanych w następujące zakładki:

– Aktualne działania ACEM („ACEM”);
– Działania na gruncie polskim („Bezpieczny motocyklista”),
– Kto nas wspiera („Nasi partnerzy”)
– Działania podejmowane w innych krajach („Jak to robią na świecie”).

Udało się zamieścić też kilka ciekawych raportów po angielsku oraz przypomnieć komiksową serię Lucky 13, której zabawny przekaz pozostaje zawsze aktualny!

W miarę pozyskiwania ciekawych opracowań i materiałów PZPM (Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego) będzie zamieszczać je w odpowiednich zakładkach, dlatego zachęca do regularnego odwiedzania strony.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze