Bezdomny pies dba o bezpieczeństwo dzieci na przejściu!

Niezwykła historia psa, który pilnuje bezpieczeństwa i szczeka na krnąbrnych kierowców, którzy utrudniają przedszkolakom przejście na drugą stronę ulicy.

Niecodzienne sceny można zobaczyć na przejściu dla pieszych w Batumi. Na początku wydaje się, że to nic takiego – jakiś kundelek goni samochód i szczeka na kierowcę. Ale nie robi tego dla samego szczekania – on pilnuje na tym przejściu porządku, kiedy pokonuje je grupka przedszkolaków.

Popatrzcie tylko na niego. Obserwuje ulicę, a kiedy jeden z kierowców zaczyna trąbić, podbiega do niego i zaczyna szczekać. I bardzo dobrze! Co to za człowiek, który trąbi na przechodzące przez ulicę przedszkolaki. Reaguje też, kiedy biały bus zaczyna ruszać. Gdzie mu się tak spieszy? Dopiero kiedy wszyscy bezpiecznie znajdą się na chodniku, pies pozwala wszystkim przejechać.

Jak mówią mieszkańcy, kundelek wychował się w okolicy. Jest bardzo mądry, kocha dzieci (co widać na nagraniu), ale nie lubi hałasu. Miejscowi zajmują się nim i karmią go, a on odwdzięcza się im w bardzo niezwykły sposób.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze