Bentley Królowej na sprzedaż

Przez ostatnie dwa lata ten Bentley Mulsanne należał do Jej Królewskiej Mości, Elżbiety II. Teraz można go nabyć na aukcji w "okazyjnej" cenie.

Zielony Bentley Mulsanne stojący na potężnych, 21-calowych kołach przez ostatnie dwa lata służył jako pojazd królowej Elżbiety II. Specjalna wersja została zbudowana w związku z diamentowym jubileuszem Królowej, a także podczas wizyt na Downing Street, gdzie spotykała się z premierem Davidem Cameronem. 

Specjalna edycja Bentleya została pomalowana w kolorze zielonym, a wnętrze obszyto kremowymi skórami i wzbogacono wstawkami z drewna orzechowego. Zagłówki foteli posiadają specjalne inskrustacje, a z tyłu pojawiły się dodatkowe lusterka, system nawigacji oraz kosze piknikowe.

Pod maską królewskiego Bentleya pojawi się jednostka V8 o pojemności 6,75 litra. Silnik oferuje maksymalną moc o wartości 505 KM i jest połączony z ośmiobiegową, automatyczną skrzynią biegów. Auto przyspiesza od 0 do 100 km/h w 5,1 sekundy. Jego prędkość maksymalna to 296 km/h.

Auto zostało wystawione na sprzedaż przez jednego z dealerów marki w Bramley. Na liczniku widnieje przebieg 9376 kilometrów. Cena wynosząca 200 tys. funtów (w przeliczeniu 1,04 mln zł) wydaje się być całkiem atrakcyjna, patrząc na historię tego samochodu.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze