Ben Collins w Polsce

Już 16 czerwca w jednym z warszawskich Empików odbędzie się niecodzienne spotkanie z Benem Collinsem - ikoną programu Top Gear.

 

„Prędkość wyostrzała zmysły, sprawiała, że otaczająca mnie rzeczywistość zdawała się nieważna, potęgowała zdolność percepcji, przyspieszała umysł, spowalniała czas, czyniła jazdę czymś absolutnie czystym i przenosiła moje jestestwo do zupełnie innego świata – do miejsca, w którym zawsze pragnąłem być.” – tak pisze w swojej autobiografii Ben Collins.

fot. blip

Przypominamy, że już 15 czerwca w polskich księgarniach pojawi się długo wyczekiwana autobiografia Bena Collinsa – „Człowiek w białym kombinezonie. Stig, Le Mans i moje życie na wysokich obrotach”.

 

Jednocześnie chcemy Was zaprosić na wyjątkowe spotkanie, które będzie miało miejsce 16 czerwca o godz. 17.00 w warszawskim Empiku Junior przy ul. Marszałkowskiej. Autor, a zarazem „absolutnie najszybszy człowieka na Ziemi”, odpowie na ich pytania fanów i dziennikarzy oraz podpisze egzemplarze swojej książki. To jedyna i niepowtarzalna okazja, aby każdy z Was miał szansę uścisnąć dłoń kierowcy wyczynowego, który przez prawie 8 lat wcielał się w postać Stiga ­- legendarnego, niezniszczalnego – ikony programu Top Gear.

Nie może Was tam zabraknąć!

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze