Bębenek z córką promuje foteliki Recaro

Nie pierwszy raz się zdarza, że kierowcy rajdowi promują bezpieczeństwo. Jednak wspólny udział w tego typu akcji marketingowej ojca i córki jest swego rodzaju nowinką. Bębenkowie wpierają Recaro i promują sklep internetowy. Za zakupy można wygrać co-drive 300-konną rajdówką Mitsubishi Lancer Evo IX.

fot. Recaro

Michał Bębenek, jeden z czołowych polskich kierowców rajdowych, wraz z córką został zaproszony do wsparcia działań marki Recaro. Zakres współpracy obejmować ma działania wspierające sprzedaż i akcje marketingowe.

Pierwszym wspólnym projektem z udziałem kierowcy i jego córki, który ruszył z 1 lutego 2010 jest sklep internetowy recaro4you.pl gdzie można znaleźć od foteli wyczynowych i sportowych, poprzez fotele biurowe na fotelikach samochodowych, krzesełkach oraz wózkach dla dzieci kończąc.

– Bezpieczeństwo zarówno nas – kierowców rajdowych jak i naszych pociech musi być zagwarantowane w 100% – komentuje udział w projekcie Michał Bębenek.

Wśród pierwszych 30 osób, które dokonają zakupu w sklepie marka rozlosuje 5 zaproszeń na udział w evencie rajdowym „co-drive”, którego główną atrakcją jest przejażdżka prawie 300-konnym samochodem rajdowym Mitsubishi Lancer Evo IX z kierowcą rajdowym – Michałem Bębenkiem.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze