Beata Sadowska i Nac Rally Team w rajdzie Silk Way!

Wszystko zacznie się 7 lipca na Placu Czerwonym. Potem – tydzień ścigania. Ponad 4 tysiące kilometrów przez największy kraj na świecie. Wraz z Nac Rally Team wystartuje dziennikarka TVP 2, Beata Sadowska.

Rosja ma dziewięć stref czasowych i graniczy z 18 krajami. Jedwabny Szlak to historyczny szlak handlowy, teraz – również jedna z najbardziej znanych na świecie tras, gdzie ścigają się amatorzy mocnych wrażeń. Bezdroża, stepy, wydmy, wzgórza, głębokie kaniony i zdradliwe bagna.

fot. Mariusz Bodnar

Buzująca inwestycjami i biznesem Moskwa, rejon Wołgi, bezkresna Kałmucja, największy letni resort nad Morzem Czarnym – Soczi, aż po Gelendżyk, nazywany przez mieszkańców „białym kwiatem“, gdzie zmagania z trasą zakończą dwie załogi Nac Rally Team pod kierownictwem Pawła Molgo. W jego skład wchodzą:

– Ernest Górecki jako pilot (rajd Silk Way to jego debiut w barwach NAC Rally Team. Poprowadzi Pawła Molgo w Mitsubishi Pajero specyfikacji T2. Ernest Górecki to doświadczony kierowca rajdowy. Dwukrotnie uczestniczył w Rajdzie Dakar – w 2007 i 2012 roku)

– Janusz Jandowicz (mistrz Polski 2007) w Mitsubishi Pajero T2

– w 6-tonowym Mercedesie Unimogu U400 Piotr Domownik (mistrz Polski 2007), Jarosław Kazberuk (4-krotny uczestnik rajdu Dakar) i dziennikarka TVP2 Beata Sadowska, która z Nac Rally Team wzięła już udział w rajdzie MOROCCO CHALLENGE.

Trzymajcie kciuki!

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze