Beagle na pokładzie: Snoopy jeździ teraz Klasą V

Od ich nowego auta wspanialsza jest tylko ich przyjaźń: od teraz Charlie Brown i Snoopy będą podróżowali Mercedesem Klasy V.

Mercedes-Benz Vans wspiera europejską promocję filmu „Fistaszki” – pierwszej trójwymiarowej ekranizacji kultowego komiksu – specjalną kampanią marketingową. Głównym jej elementem jest specjalna reklama Klasy V pt. „Snoopy i jego wielka wyprawa. Dołącz do niej”. Snoopy, Charlie Brown i pozostali bohaterowie „Fistaszków” wyruszają w niej w podróż swoją klasą V. Klip jest prezentowany m.in. w mediach społecznościowych Mercedes-Benz oraz w internecie. Kampanię uzupełnią gadżety w salonach Klasy V.

Wytwórnia 20th Century Fox organizuje też trasę promocyjną „Fistaszków”, w której weźmie udział specjalnie oklejona Klasa V. W ramach wyprawy ekipa filmowa objedzie nią niemal całe Niemcy – ich wyprawa rozpoczęła się 27 listopada od Rostocku i Lubeki.

„Fistaszki” to pierwszy animowany film 3D bazujący na kultowym komiksie autorstwa Charlesa M. Schulza. Za jego produkcję odpowiada studio Blue Sky i jedna z najsłynniejszych wytwórni filmowych – 20th Century Fox. Premiera „Fistaszków” w polskich kinach odbędzie się 1 stycznia 2016 r.

Charlie Brown, Snoopy, Lucy, Linus i reszta gangu „Fistaszków” debiutują na wielkim ekranie w nowym wydaniu, w najnowocześniejszej animacji 3D. Charlie Brown, najbardziej uroczy nieudacznik i pechowiec na świecie, wyrusza w heroiczną wyprawę, a jego najlepszy przyjaciel – ukochany beagle Snoopy – wznosi się ku niebu, by zmierzyć się ze swoim wielkim przeciwnikiem, Czerwonym Baronem.

Dzięki wyobraźni Charlesa M. Schulza i twórcom „Epoki lodowcowej” ze studia Blue Sky film „Fistaszki” udowodni, że każdy pechowiec ma swoje 5 minut.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze