Baltic Ducati Weekend. Święto wszystkich Ducatisti już w sierpniu!

Baltic Ducati Weekend. Święto wszystkich Ducatisti już w sierpniu!

19 lipca 2019
Baltic Ducati Weekend - zbliża się wielkimi krokami! Impreza odbędzie się w dniach 30 sierpnia – 1 września w Pszczółkach na Pomorzu. Zapraszamy na weekend pełen emocji!
Loading module...

Baltic Ducati Weekend to wyjątkowa impreza motocyklowa organizowana przez biuro importera Ducati Polska oraz Ducati Klub Polska. Kulminacyjnym punktem spotkania będzie sobota 31 sierpnia z aktywnościami na Autodrom Pomorze.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji m.in. rejs statkiem, całodzienne szkolenie doskonalenie techniki jazdy prowadzone przez doświadczonych instruktorów z JC Group, symulator wheelie, hamownię, jazdy testowe na najnowszych modelach Ducati i wiele innych! 

Baza noclegowa to hotele Bartnik i Gregor, gdzie na hasło „DUCATI”, uczestnicy otrzymają specjalną zniżkę. Co więcej, zaproszeni są nie tylko właściciele Ducati, ale również posiadacze innych marek motocykli. Szczegółowe informacje dotyczące programu imprezy i sposobu rejestracji znajdują się pod poniższym linkiem: http://ducatipolska.pl/dolacz-do-nas-na-baltic-ducati-weekend
 
Zapisy na imprezę trwają do 15 sierpnia br. 

Loading module...

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!