Baltic Ducati Weekend już w sierpniu. Prawdziwe święto wszystkich Ducatisti!

Baltic Ducati Weekend już w sierpniu. Prawdziwe święto wszystkich Ducatisti!

15 lipca 2020
Temperament, emocje, pasja – brzmi znajomo? To znaczy, że jesteś Ducatisti! A to właśnie dla właścicieli najpiękniejszych motocykli z rodziny Ducati stworzone jest wydarzenie Baltic Ducati Weekend. Znamy szczegóły!
Loading module...

Prawdziwe święto wszystkich Ducatisti zbliża się wielkimi krokami! Wspólnie z Ducati Klub Polska, zapraszamy na Baltic Ducati Weekend - spotkanie wszystkich fanów włoskiej marki na Pomorzu. Przygotowaliśmy wiele atrakcji m.in. rejs statkiem, całodzienne doskonalenie techniki jazdy na torze w Pszczółkach, bezpłatną hamownię czy turystyczne wycieczki oraz wiele innych!

Baltic Ducati Weekend to wyjątkowa impreza motocyklowa organizowana przez Biuro Importera Ducati Polska oraz Ducati Klub Polska. Kulminacyjnym punktem spotkania będzie sobota 29 sierpnia z mega aktywnościami na Autodrom Pomorze. Bazą imprezy będzie Hotel Bartnik, a dodatkowym obiektem noclegowym będzie Hotel Gregor, oddalony o 200 m od głównej bazy imprezy. Zapraszamy wszystkich miłośników i użytkowników marki Ducati. Impreza jest również otwarta dla posiadaczy motocykli innych marek.

Bez względu na motywację zapisz się już dziś na event Baltic Ducati Weekend, i nie pozwól, by ominęło Cię jedno z najlepszych motocyklowych wydarzeń w roku. Więcej informacji o evencie na stronie: http://balticducatiweek.pl/ 

 

Loading module...

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!