Avro Div. Lady – odśwież swoją szafę!

Jeśli chcecie trochę odmienić swój wizerunek kupując np. nowy kombinezon, mamy dla Was ciekawą propozycję. Firma Dainese wypuściła na rynek model AVRO DIV. LADY.

 

fot. Dainese

Marka Dainese to obiektywnie rzecz biorąc jedna z czołowych firm, której dorównać niełatwo. Stawia ona zawsze na klasykę, a nie na krzykliwe wzory i tak też jest z Avro Div. Lady

Dwuczęściowy, zrobiony ze skróy bydlęcej zestaw, utrzymany jest w prostej (w dobrym tego słowa znaczeniu stylistyce). Komplet można porównać do małej czarnej – nigdy nie wyjdzie z mody i zawsze będziemy w nim wyglądać dobrze. Zestaw ten składa się ze zintegrowanych aluminiowych ochraniaczy ramion, kompozytowych oraz miękkich protektorów wewnętrznych z certyfikatem EN 1621.1/97. Komfort ma zapewnić nam system 3D-Bubble, który charakteryzuję się wewnętrzną podszewką wykonaną z zaawansowanego antybakteryjnego oraz termo aktywnego materiału – składającego się komór powietrznych, które dostarczą nam wygody zarówno w upalne jak i chłodne dni. Kombinezon ma elastyczne wstawki umieszczone w miejscach podatnych na rozciągnięcie w czasie jazdy motocyklem. Ciekawostką jest zastosowanie systemu umożliwiającego połączenie butów (Dainese modele IN) z nogawkami stroju. Oczywiście jak przystało na odzież przeznaczoną dla motocyklistek, lubiących wysokie obroty, nie zabrakło także i tutaj spojlera aerodynamicznego, a także ślizgaczy na kolanach.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze