Auta 3 – znamy kolejnych bohaterów filmu

Do premierzy trzeciej części kultowej produkcji pozostało jeszcze kilka miesięcy. Producent ujawnił kolejnych motoryzacyjnych bohaterów. Poznajcie największego konkurenta Zygzaka McQueena i jego trenerkę.

Producent filmu zaprezentował w listopadzie zeszłego roku trailer trzeciej części filmu, a teraz przyszedł czas na odsłonięcie kolejnych wątków i nowych bohaterów. Pierwszym z nich jest Jackson Storm, który jest przedstawiany przez reżysera (Brian Fee) jako główny konkurent Zygzaka McQueena.
 
Niebieski samochód będzie startował w tych zawodach, ale jest samochodem nowej generacji zbudowanym z włókna węglowego i metalowych kompozytów. Pod jego maską drzemie silnik V8 o mocy 850 KM. Do setki rozpędza się w 3,6 sekundy, a jego prędkość maksymalna to 344 km/h. Storm pojawił się w listopadowym trailerze filmu, gdy wyprzedza Zygzaka. Reżyser przedstawia go jako szczęściarza, któremu wszystko wychodzi szybciej, więc McQueen poczuje się przy nim staro. W amerykańskiej wersji jego głos podłoży Armie Hammer

Drugi bohater to Cruz Ramirez, któremu głos podłoży Cristela Alonzo. Będzie to żółte CRS Sports Coupe z aluminiowym nadwoziem i silnikiem DOHC V6.  Jest wolniejsza od Jacksona Storma – do setki rozpędzi się w 3,8 sekundy i pojedzie z prędkością maksymalną 337 km/h. Reżyser opisuje Cruz jako trenerkę McQueena, która jest optymistyczna, promienna, a do tego trochę nieobliczalna. 

Premiera animowanego filmu Auta 3 (Cars 3) odbędzie się 16 czerwca. Nie wiemy jeszcze, kiedy film trafi do Polski, ale podczas targów NAIAS pojawi się stoisko na którym zostanie zaprezentowany jeden z samochodów.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze