Audi ściąga gwiazdy w Alpy

Kilka dni temu w austriackim Kitzbuhel odbyła się impreza zorganizowana przez Audi. Spośród ponad 350 nazwisk, które się tam zjawiły nie zabrakło Jasona Stathama, Gwyneth Paltrow czy Iriny Shayk.

Główną atrakcją wieczoru było koncepcyjne Audi e-tron quattro, ale tuż obok niego pojawiały się nazwiska z wielkiego świata, takie jak np. supermodelki Lena Gercke czy Irina Shayk. Ta druga znana jest ze swojego związku z Cristiano Ronaldo, a ostatnio z holywoodzkim aktorem Bradleyem Cooperem. 

Na czerwonym dywanie nie zabrakło znanych aktorów. Tuż obok Gwyneth Paltrow pojawił się Jason Statham, który kilka lat temu miał okazję prowadzić Audi S8 w filmie Transporter.

Nie zabrakło także uznanych nazwisk ze świata sportu, takich jak zwycięzca Le Mans Benoit Treluyer oraz kierowcy DTM Timo Scheider czy Mathias Ekstrom. 

Najwięcej emocji poza jazdą na nartach pod okiem profesjonalistów wzbudzała przejażdżka modelami Audi z napędem quattro po specjalnie przygotowanym śnieżnym torze. W tej roli najlepiej sprawdzili się Jason Statham oraz piłkarz Bayernu Monachium, Mario Goetze.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze