Audi Junior quattro i rowerek biegowy

Na targach zabawek w Norymberdze Audi prezentuje paletę swoich produktów przeznaczonych dla dzieci. Od śliniaczka, przez śpioszki, sanki, po samochód dziecięcy, odwiedzający zanurzą się w świat motoryzacji dla najmłodszych.

Targi zabawek w Norymberdze należą do wiodących targów branży zabawkarskiej i rekreacyjnej. W dniach od 1 do 6 lutego około 2 700 międzynarodowych wystawców zaprezentuje tam swoje produkty.
Na stoisku Audi będzie można odkryć świat zabawek marki z czterema pierścieniami – zarówno dla starszych, jak i młodszych dzieci.

Główną atrakcją na stoisku targowym Audi jest „Audi Junior quattro”, wykonany zgodnie z trendami nowej stylizacjii marki. Ta mała wyścigówka ma ostre kontury, sportowe nadkola oraz tapicerowane siedzisko.

Z kolei prototyp modelu „Competition Kit” oferuje dodatkowo elektryczne światła LED. Jego sportowy wygląd oparty jest na pakiecie Competition Kit Audi A1.

Prototyp „Audi Kinder Laufrad” to rowerek biegowy, który kilkoma ruchami można szybko i łatwo przekształcić w hulajnogę.

fot. Audi
fot. Audi

Na mroźną porę roku zaprezentowano sanki „Audi Snow Bob”, których linia przypomina legendarne samochody z lat 30. Na targach prezentowana jest również kolekcja dziecięca Heritage – od koszulki polo po kurtkę – nawiązująca do sukcesów wyścigowych marki Audi w latach 80. Wspólna kolekcja dziecięca Audi i Käthe Kruse została poszerzona o śliniak, zegarek z pozytywką, misia – kierowcę wyścigowego oraz śpioszki.

Specjalną atrakcją wśród prezentowanych modelików będzie Audi A6 Avant w skali 1:87. Ekskluzywna edycja w beżu, limitowana jest do 500 sztuk. Zwiedzający zobaczą też model A1 Pullback, czy pluszowego misia Audi – Motorsport.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze