Audi A8 artystycznie

My kobiety uwielbiamy sztukę i nostalgiczne fotografie. Może właśnie z myślą o nas premierze nowego Audi A8 towarzyszyć będzie publikacja wspaniałych zdjęć, w których piękna natura złączy się w mistyczne kompozycje z równie pięknym samochodem.

 

Zapowiada się surrealistycznie i elektryzująci
fot. Audi

Piękno, dostojność, elegancja – takimi słowami opisać możnaby było wchodzące do sprzedaży na przełomie marca i kwietnia nowe Audi A8. Luksusowa limuzyna została w Polsce bohaterką sesji zdjęciowej znanego fotografa młodego pokolenia Igora Omuleckiego.

Na cyklu 13 zdjęć zatytułowanych „Hyperspace” zobaczymy surrealistyczne widoki i abstrakcyjne zestawienia, w których Audi A8 nie gra roli przypadkowego przechodnia, a idealnie dopasowanego elementu przestrzeni. Fotograf- twórca portretów znanych osób, członek międzynarodowych organizacji fotografów chciał podobno skupić się na bogatej osobowości Audi i jego wytwornemu pięknu. Czy mu się udało?

Artystyczne zdjęcia nowego modelu z Inglostadt zobaczymy na wernisażach towarzyszących premierze wyczekiwanego modelu. Jak w polskich, zimowych, ale zupełnie nietypowych krajoobrazach zaprezentuje się A8 i czy zdjęcia Omuleckiego będą, jak reportaż czy prace symbolistów? Czekamy z niecierpliwością na efekty.

 

Źródło: Audi

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze