Aston Martin z resztek materiałów

Aston Martin z resztek materiałów
Do czego można wykorzystać skrawki skóry niewykorzystane do produkcji samochodu? Na przykład do stworzenia samochodu na płótnie!

Ludzie z Gaydon wpadli na świetny pomysł, jak wykorzystać sporą ilość materiałów, które pozostały po produkcji różnych modeli marki Aston Martin. Przygotowano model Vanquish, do budowy którego nie wykorzystano ani grama metalu, tylko samą skórę, a na dodatek jej skrawki.

Całość ułożono na wielkim płótnie w atrium przeznaczonym dla VIP-ów, w centrali marki znajdującej się w brytyjskim Gaydon. Samochód, który powstał to prawdziwe dzieło sztuki, które wymagało naprawdę wielkiego poczucia estetyki.

Nie wiadomo jeszcze, czy praca zostanie pokazana szerszej publiczności, ale z pewnością się do tego nadaje. Zobaczcie, jak buduje się Astona Martina Vaquish ze skóry.

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.