Ashley Fiolek dominuje w kobiecym motocrossie

Filigranowa blondynka - zawodniczka motocrossowa - po raz kolejny wygrała trudną rywalizację. Tym razem stanęła na podium w stanie Michigan w RedBud National mierząc się z najlepszymi w tej dyscyplinie motocyklistkami.

Ashley Fiolek
fot. materiały prasowe zawodniczki

W pierwszy weekend lipca zawody American Motocross, w których startują jedynie panie na super sportowych maszynach, zawitały do Buchann w stanie Michigan.

RedBud to nazwa uznawanej za jedną z najważniejszych i najbardziej lubianych wśród motocyklistów startujących w trudnych zawodach motocrossowych konkurencji z całego cyklu. Pomimo trudnego terenu, kolein, a także wysokiej temperatury otoczenia oraz wilgotności powietrza, drobna blondynka z Florydy – fenomenalnie uzdolniona, a prywatnie niesłysząca zawodniczka – Ashley Fiolek, dominowała począwszy od treningów do samego finiszu.

American Motocross jest jedną z najbardziej wymagających serii, a stawka jest naprawdę wyrównana. Ashley Fiolek – wraz ze swoim zespołem Red Bull – wygrała jadąc motocyklem Honda. Wszytsko dzięki wysokiemu poziomowi jej umiejętności oraz zawziętości zawodniczki. 

Wyniki RedBud WMX:

1. Ashley Fiolek (1-1)

2. Jessica Patterson (2-2)

3. Tarah Gieger (3-3)

4. Vicki Golden (4-4)

Ashley na polu walki.
fot. materiały prasowe zawodniczki

5. Sayaka Kaneshiro (6-6)

6. Jacqueline Strong (5-7)

7. Marissa Markelon (9-5)

8. Kasie Creson (8-8)

9. Lindsey Palmer (7-10)

10. Jackie Ives (10-11)

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze