Archana Timmaraju - pierwsza na świecie niedosłysząca motocyklistka

Archana Timmaraju - pierwsza na świecie niedosłysząca motocyklistka
Archana Timmaraju to artystka z Indii i prawdopodobnie pierwsza na świecie niedosłysząca motocyklistka.

Archana Timmaraju - pierwsza na świecie niedosłysząca motocyklistka
Archana Timmaraju ma 32 lata, jest artystką i pochodzi z Bangaluru w Indiach. Ma swoje studio Art Realm, gdzie zajmuje się głównie rzeźbą w przeróżnych materiałach, muralami, a także tworzeniem biżuterii. Jest również nauczycielką sztuki w międzynarodowej szkole. Jej pasją są podróże na własnym motocyklu - dzięki nim może czerpać artystyczne inspiracje z całego świata.

Archana jest osobą niedosłyszącą z 60% ubytkiem słuchu, która czynnie pomaga w ASHA - Stowarzyszeniu Ciężko Niepełnosprawnych Autystycznie. Jest niezależną, odważną kobietą, a także pierwszą niedosłyszącą motocyklistką na świecie, zgłoszoną w 2018 roku do Księgi Rekordów Guinnessa.

Archana chce inspirować i dodawać odwagi, więc wyjechała na Silent Expedition, gdzie pokonała 8.000 km w 30 dni. A jej największym marzeniem jest otwarcie własnej, artystycznej szkoły dla osób niedosłyszących.

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.