Karolina Chojnacka

Aprilia RS 660 – długo wyczekiwany motocykl już w sprzedaży!

Na wybrzeżu Big Sur w Kalifornii zadebiutował jeden z najbardziej wyczekiwanych motocykli ostatnich lat – Aprilia RS 660.

Aprilia RS 660 jest jednym z najbardziej wyczekiwanych motocykli ostatnich lat. Od dziś, 12 października, można zamawiać model Aprilia RS 660 na stronach internetowych producenta

Dynamiczny wygląd, ciasna rama i ekscytujące osiągi nowego dwucylindrowego silnika o mocy 100 KM – tak w skrócie można opisać Aprilię RS 660. Motocykl ma zapewnić tyle samo emocji w trakcie codziennych jazd po zwykłych drogach, jak i okazjonalnych, weekendowych wypadów na tor.

Aprilia RS 660

Przeczytaj też: Aprilia Tuono V4 X – limitowany hypernaked o mocy 221 KM

Motocykl Aprilia RS 660 został stworzony na zupełnie nowej platformie technologicznej, definiowany przez rzędowy, dwucylindrowy silnik 660. Rozpoczyna nową generację lekkich motocykli o wysokich osiągach i o wyrafinowanym designie. Stanowi powrót do silników średniej pojemności, jest wspierany przez elektronikę i technologię prosto z oddziału Aprilia Racing.

Pod względem technicznym RS 660 jest projektem unikalnym. Posiada nową ramę i wahacz z lekkiego aluminiom oraz wysokowydajny silnik R2. Odziedziczony z niepokonanego modelu Aprilia RSV4 pakiet elektroniki to najwyższa półka: składa się z przepustnicy Ride-By-Wire oraz 6-osiowej platformy inercyjnej, które gwarantują optymalne wykorzystanie asystentów elektronicznych APRC. Znalazło się tam pięć trybów jazdy ustalających zachowanie asystentów w zależności od preferencji motocyklisty.

Aprilia RS 660

Aprilia RS 660 przywraca codzienną przyjemność i radość z jazdy sportowym motocyklem. Pełna owiewka z pół-kierownicą, która wykorzystuje dynamiczne cechy doskonałej architektury podwozia, w połączeniu z niesamowitymi osiągami zupełnie nowego równoległego dwucylindrowego silnika i aktywną elektroniką Aprilia ustawia poprzeczkę na bardzo wysokim, globalnym poziomie.

Aprilia RS 660 zaskakuje zupełnie nową kolorystyką, która ma wyznaczać nowy styl i podkreślać sportowy charakter motocyklu. RS 660 został zaprezentowany w barwach Acid Gold, mającym prezentować doskonałe połączenie innowacji, technologii i designu .

Aprilia RS 660

Przeczytaj też: Aprilia zaprezentowała nowości: RS 660, Tuono 660 Concept, RSV4 1100 Factory oraz Tuono V4 1100 Factory

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze