Apaszka Mini w walce z AIDS

Kanadyjski duet projektantów mody DSQUARED2 wspólnie z MINI stworzyli apaszkę, na której widnieje samochód brytyjskiej marki. Dostępna jest w limitowanej liczbie egzemplarzy, a wszystko w szczytnym celu: chodzi o walkę z AIDS.

Projektanci DSQUARED2 ze swoim dziełem.
fot. Mini
Apaszkę można kupić za 50 euro za pośrednictwem stron internetowych www.mini.com/shop ( www.dsquared2.com) już od 16 września, jednocześnie dorzucając cegiełkę na walkę z wirusem HIV. Akcja związana jest z cyklem imprez charytatywnych, których organizatorem jest Mini - Life Ball.

Na tablicy rejestracyjnej widnieje rok urodzenia obu designerów. Przedstawili się oni w ironiczny, typowy dla nich sposób - jako szopy pracze, kurczowo trzymający się relingów dachowych w namalowanym na apaszce Mini. Całość powstała na wcześniejszych szkiców przedstawiających czerwonego konia wyścigowego Mini w błocie.


Apaszka została zaprezentowana 8 września podczas Vogue Fashion's Night Out w Mediolanie.

Apaszka Mini
fot. Mini

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.