Anna Majewska z Motocaina.pl Mistrzynią Polski dziennikarzy w tenisie!

Reprezentantka Motocaina.pl - Anna Majewska, zdobyła tytuł halowej mistrzyni Polski dziennikarzy w tenisie w grach pojedynczych w kategorii open.

Anna Majewska (motocaina.pl) mistrzynią Polski dziennikarzy w tenisie w grach pojedynczych w kategorii open.

Anna Majewska (motocaina.pl) i Grzegorz Święcicki (tenisportal.pl) zdobyli tytuły halowych mistrzów Polski dziennikarzy w tenisie w grach pojedynczych w kategorii open. Gospodarzem imprezy była Legia Warszawa. W pozostałych kategoriach zwyciężyli Alicja Resich-Modlińska (TVP), Janusz Ansion (Kurier Słupecki), Jerzy Pawłowski (Studio Fotograficzne 93) i Andrzej Karczewski (PAP-emeryt).
W deblu złote medale zdobyła para Jerzy Pawłowski, Jerzy Wasowski (multikino.pl), a w grze mieszanej – Anna Majewska, Wojciech Kaźmierczak (PAP).

– Kolejne, tym razem 36 Halowe Mistrzostwa Polski dziennikarzy w tenisie halowym za nami. W finale singla pokonałam Ewę Czekałę (4fun media) 6/1,6/0. W finale miksta z Wojtkiem Kaźmierczakiem (PAP) wygraliśmy z parą Monika Niewinowska/Andrzej Supron (Eurosport) 6/1,6/0. Serdeczne podziękowania za świetną organizację Ani Ruszczak i Wojtkowi Kaźmierskiemu oraz sędziemu Arielowi Lisowskiemu – cieszy się zawodniczka.

W kategorii panów open najlepszy był Grzegorz Święcicki (Magazyn Tenis Polska), wygrywając z Oskarem Maya (Show).

W pięknym stylu wygrał także Andrzej Karczewski (PAP) z Aleksym Kosmanem (Wiadomości Świętokrzyskie) .

Debel mężczyzn wygrali Jurek Pawłowski (Studio Fotograficzne 93) i Jurek Wasowski (multikino.pl) z Januszem Ansionem („Kurier Słupecki”) i Robertem Woźniakiem (Radio Planeta).

Następne Mistrzostwa już w czerwcu.

Wyniki gier finałowych:

mężczyźni
kategoria open: Święcicki – Oskar Maya (Show) 6:1, 6:2
kategoria 45-54 lat: Ansion – Grzegorz Czelej (Wydawnictwo Medyczne) 1:6, 6:3, 6:3
kategoria 55-64 lat: Pawłowski – Kaźmierczak 6:0, 6:1
kategoria powyżej 65 lat: Karczewski – Aleksy Kosman (Wiadomości Świętokrzyskie) 6:2, 6:2

kobiety
kategoria open: Majewska (motocaina.pl) – Ewa Czekała (4fun media) 6:1, 6:2
kategoria powyżej 50 lat: Resich-Modlińska – Celina Pawelec 9:3

debel: Pawłowski, Wasowski – Ansion, Robert Woźniak (Radio Planeta) 6:1, 6:2

mikst: Majewska (motocaina.pl), Kaźmierczak – Monika Niewinowska, Andrzej Supron (Eurosport) 6:1, 6:0.