Anna Jackowska – Kobieta na Motocyklu – plany na sezon 2018
Nadchodzący sezon to wspólny czas motocyklowych działań Anny Jackowskiej, znanej jako Kobieta na Motocyklu. W poprzednim sezonie Kobieta na Motocyklu odkrywała potencjał Yamahy Tracer 700, który towarzyszył jej w podróży do Szwecji oraz podczas realizacji projektu Polskie Zachwyty Motocyklowe.
Co na ten rok zaplanowała Kobieta na Motocyklu? Już niebawem, w połowie kwietnia, wyrusza do Japonii! W niezwykłej podróży po kraju kwitnącej wiśni towarzyszyć jej będzie większy brat „700” – Tracer 900. To właśnie na nim Anna będzie odkrywać górę Fuji, kręte drogi Alp Japońskich, wioski i świątynie ukryte na zboczach gór. Od tętniącego życiem Tokio do odległego półwyspu Shimitoka – Japonia to kraj fascynującej kultury i różnorodnych krajobrazów.
Dla entuzjastów motocyklowej turystyki Ania Jackowska przygotowała podróż do Szwecji: 14-18.06.2018 – Skania na motocyklu. Gładki asfalt, malownicze porty, miejsca niezwykłe i tajemnicze – warto mieć tu dobrego przewodnika, który wie, gdzie się zatrzymać. Niezwykłą atrakcją tej motocyklowej podróży jest wizyta w fabryce Koenigsegg – jednych z najszybszych seryjnie produkowanych samochodów świata. Fani motoryzacji poznają sekrety i etapy produkcji tych sportowych aut. Przyspieszone bicie serca po zetknięciu z oszałamiającą mocą uspokoi kontakt z naturą: skalisty półwysep Kullalberg – skański koniec świata, morska bryza na granicy mórz w cieśninie Kattegat, a na koniec dnia degustacja szlachetnej whisky na wyspie Ven. Szwedzi wiedzą, jak smakuje przyjemność i chętnie zdradzą swój sekret.
Już niebawem, na drogi wyruszają również Polskie Zachwyty Motocyklowe. To cykl jedno- i dwudniowych wyjazdów w różne regiony naszego kraju. Ciekawe miejsca, lokalne atrakcje, krajobrazowe drogi i dobre towarzystwo.
Więcej informacji o wszystkich wydarzeniach dostępne:
Facebook.com/KobietaNaMotocyklu
Najnowsze
-
Test Alpine A110 R Turini – ostatni benzynowy sprint
Przypatrzcie się porządnie i zapamiętajcie ten widok. Alpine A110 R to jedna z ostatnich okazji, by doświadczyć prawdziwej sportowej motoryzacji pachnącej benzyną, a nie kablem do ładowarki. W odmianie R – tej najbardziej radykalnej – Alpine nie udaje, że chce być grzeczne. To auto powstało z myślą o torze, a miasto traktuje raczej jak scenerię […] -
BMW Group Polska w 2025 roku: rekordy sprzedaży i zapowiedź dużych zmian
-
Test Ford Mustang Mach-E Rally – rajdowa stylówka czy coś więcej?
-
Test Mercedes-AMG E 53 Hybrid 4MATIC+. Czy ta hybryda boli?
-
-10°C i niemy diesel na parkingu. Winne są nie świece, a ten zapomniany element
Zostaw komentarz: